Connect with Us

Denoncim

Denoncim 21:26 - 25 Nentor, 2021

Prokurori “fle mbi dosje”/ Zvarritet gjyqi për vrasësin e gruas dhe kunatës

Emisioni Stop në Tv Klan ka vijuar me denoncimet e dosjeve që ka në dorë drejtuesi i Prokurorisë së Gjirokastrës, Julian Çafka. Stop publikon të tjera...

cna lajme aktualitet
Denoncim 11:56 - 25 Nentor, 2021

Plehra kimike kineze për shqiptarët/ Kush ia “kyçi” gojën SPAK?

Në tetë vite qeverisje, Rilindja është shoqëruar nga jo pak skandale, bëma dhe gjëma të cilat janë denoncuar nga CNA.al me prova, fakte dhe dokumente. Një...

Denoncim 21:43 - 24 Nentor, 2021

“Më ka bërë presion drejtori”/ Skenari për heqjen nga puna të nëninspektorit në burgun e Fushë-Krujës

Azem Rexhepi, është denoncuesi i radhës që ka trokitur në dyert e emisionit “Stop” në Tv Klan. Këtë mbrëmje në “Stop” është publikuar rasti i Rexhepit,...

Denoncim 21:26 - 24 Nentor, 2021

Investigimi i Fiks Fare/ Skandal në Sarandë, tjetër e mitur shfrytëzohej për prostitucion

Vajza 13 vjeçare në Sarandë që shfrytëzohej për prostitucion nga kryeinspektori i kufirit dhe tutori i saj, të cilët u vunë në pranga të policisë, nuk...

Denoncim 21:07 - 23 Nentor, 2021

Prokurori Emëror Kasaj ka fshehur borxhin 50 mijë Euro/ Stop zbulon të tjera informacione

Në Shqipëri ka një ligj të posaçëm që detyron çdo zyrtar të drejtësisë dhe disa kategori të nëpunësve civilë, të deklarojnë pasuritë pranë ILDKPI-së. Emisioni “Stop”...

Denoncim 21:03 - 23 Nentor, 2021

Injoruan denoncimin e Fiks Fare/ Kapen në flagrancë dy personat që shfrytëzonin seksualisht 13 vjeçaren

Rasti i 13 vjeçares është denocuar më herët në Fiks Fare . Rikujtojmë që L.H nxënëse në shkollën 9 vjeçare në fshatin Gjashtë të Sarandës u...

Denoncim 21:33 - 22 Nentor, 2021

Investigimi i Fiks Fare/ Skema e mashtrimeve të call centera-ve, vjedhin qytetarët e BE-së

Tre javë më parë BE dha alarmin se call center-at në Shqipëri po zhvatin qytetarët e tyre Prokuroria dhe policia shqiptare janë vënë në lëvizje nga...

Denoncim 21:21 - 18 Nentor, 2021

Nxorri familjarët nga shtëpia/ I riu që dikur kishte mesatare 9.5 përfundon në burg

Sot emisioni “Stop” në Tv Klan ishte në fshatin Plug të Lushnjes, për problematikën e Griseldo Qorrit, djalit 20-vjeçar, i cili për shkak të depresionit, ka...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Denoncim 22:35 - 17 Nentor, 2021

Iu sul gazetarit, shoqatat e mediave dënojnë aktin e prokurorit Kasaj

Emisioni “Stop” i është drejtuar me shkresë zyrtare ILD-së dhe KLP-së, për aktin e prokurorit dhe shkeljet e tij të panumërta. Një ditë më parë prokurori...

Denoncim 22:32 - 17 Nentor, 2021

Prokurori Emëror Kasaj liroi një nga viktimat e Astirit/ Akuzohej për vepër penale

Në Mars të vitit 2015 në qytetin e Tepelenës janë grabitur dhe dhunuar me armë në banesën e tyre tre-kateshe, dy bashkëshortët e moshuar Naim Çiça...