Connect with Us

Fashion

Fashion 13:40 - 17 Prill, 2019

Shapkat që po ‘pushtojnë’ Instagramin/Ja cilat janë modelet më të reja

Këto lloje shapkash të cilat keni mundësinë që t’i shikoni në fotot në vijim janë trendy i momentit dhe po pushtojnë Instagram-in. Të rehatshme, super “cool”...

Fashion 14:53 - 16 Prill, 2019

Doni të dukeni sexy këtë verë? Ja cilat janë fustanet më ‘in’ të 2019

Nëse doni të dukeni sexy në verë dhe nëse dëshironi që të gjithë kokat e njerëzve të kthehen nga ju, atëherë, mirë se erdhët! Jeni në...

Fashion 16:25 - 15 Prill, 2019

Pas qershive vijnë karkalecat/A është ky trendi më i ri i 2019?

Nëse qershitë ishin trend i vitit 2018, 2019 do t’ju sjellë në vëmendje një print intrigues: atë me karkaleca. Nisur nga çfarë po pëlqehet dhe vishet...

Fashion 14:53 - 15 Prill, 2019

Festivali Coachella 2019/Larmishmëri ngjyrash dhe veshjet fantastike pushtojnë Kaliforninë

Rikthehet përsëri për këtë vit festivali muzikor Coachella  në Kaliforni ku shumë veshje fantastike na kanë tërhequr vëmendjen. Siç mund t’i shikoni edhe në fotot e...

Fashion 14:25 - 14 Prill, 2019

Foto/10 lloje kapelesh që po bëjnë namin në rrjetet sociale

Është koha e përshtatshme që të fillojmë të bëjmë blerjet e nevojshme për pushimet verore dhe kapelet që shihni më poshtë janë “must!” Në këtë artikull...

Fashion 14:10 - 14 Prill, 2019

Cilat janë ngjyrat e buzëkuqeve më ‘in’ për momentin? Zbulojini këtu

Tashmë që jemi në stinën e pranverës kemi mundësi që të eksperimentojmë me ngjyra të ndryshme, jo vetëm lidhur me veshjet, por edhe me buzëkuqet. Disa...

Fashion 13:53 - 13 Prill, 2019

Si t’i kombinoni xhinset dhe bluzën e bardhë? Zbuloni zgjidhjen perfekte

Xhinse blu + këmishë e bardhë + sandale bezhë të errët, janë gjithmonë një sukses! Këpucët bezhë janë zgjedhja ideale për kombinimin e xhinseve me bluzë...

Aktualitet 22:15 - 12 Prill, 2019

Cilat kanë bërë revolucion në botën e modës? Njihuni me supermodelet seksi

Pavarësisht se mund të kenë kaluar disa vite që kur ato kanë ecur në pasarelat më të mëdha të modës, vijojnë të mbeten ikona të bukurisë....

Fashion 14:53 - 12 Prill, 2019

Veshjet që po ‘pushtojnë’ botën/Si të dukeni si një fashionista e vërtetë

Janë super praktike dhe me ngjyra nga më të ndryshmet, ndërkohë vlen të theksojmë se të gjitha çka shikoni më poshtë po i veshin të gjitha...

funde trend
Fashion 15:25 - 10 Prill, 2019

Si të kombinojmë fundin poshtë gjurit këtë sezon?

Fundi poshtë gjurit jo vetëm që është perfekte për të çdo sezon, por është i kombinueshëm për çdo rast. Mund ta kombinoni nga paraqitja për në...