Connect with Us

Fashion

Fashion 22:30 - 26 Prill, 2019

Cilat të brendshme duhet të kemi këtë vit? Ja 5 trendet që janë më ‘in’ këtë sezon

Editorët e modës sugjerojnë që trendi i parë i ri që duhet të ndiqni është ai për të brendshmet. Tashmë janë përcaktuar pesë trendet te të...

Aktualitet 21:45 - 26 Prill, 2019

Foto/Atletet më të rehatshme në botë të cilat duhet t’i veshim me patjetër

Të gjitha llojet e atleteve që shikoni më poshtë janë cilësuar si atletet më të rehatshme në botë dhe për më tepër janë trendi i momentit....

Fashion 15:53 - 24 Prill, 2019

Si t’i zbukuroni pushimet tuaja këtë verë? Zbuloni disa ide brilante

Rroba banje, bluza, syze, fustane, këpucë, çanta, pantallona, shapka, paliçeta…gjithçka shihni më poshtë është trendy i kësaj vere, dhe duhet me patjetër t’i fusni në valixhen...

Aktualitet 12:53 - 24 Prill, 2019

Rikthehet moda e viteve 80’/Njihuni me veshjet që po bëjnë namin

Moda e viteve ’80 tashmë është rikthyer dhe disa lloje veshjesh të cilat asokohe ishin më “cool”, aktualisht po bëjnë namin. Pasi t’i shikoni, do iu...

Aktualitet 13:53 - 23 Prill, 2019

Nuk dini çfarë të vishni sot? Zbuloni 8 kombinime interesante

Me shumë mundësi disa prej tyre i keni në gardërobë, kështu që ju këshillojmë që të frymëzoheni dhe të bëni një zgjedhje që i përshtatet më...

Fashion 13:40 - 23 Prill, 2019

Rroba banje trup/12 arsye pse duhet t’i kemi patjetër këtë verë

Ja pse ne mendojmë se duhet të investoni në rroba banjet trupore këtë sezon: 1.Yjet seksi si J.Lo i dashurojnë 2.Edhe pse jeni të mbuluar, bikinit...

Fashion 13:10 - 23 Prill, 2019

Hiqni dorë nga takat/Moda e kësaj vere do të jenë…shapkat

Në verën e 2019-ës nuk janë në modë takat, por shapkat, kësisoj do ndihemi super rehat. Në fotot në vijim do keni mundësinë që të njiheni...

Aktualitet 10:53 - 23 Prill, 2019

Java e dytë e “Coachella”-s/Njihuni me trendet e reja që bënë namin këtë pranverë

Fundjava e parë e festivalit “Coachella” , e cila filloi të premten, më 12 prill, tërhoqi një sërë të famshëm nga Gigi Hadid te Kendalll Jenner...

Fashion 13:53 - 22 Prill, 2019

Trendet e verës 2019/Si të vishemi për tu dukur sa më “cool”

Ka shumë gjëra që pritet të bëjnë namin këtë verë, mirëpo ne kemi përzgjedhur disa nga veshjet më “cool” që me patjetër duhet që t’i kemi...

Fashion 13:40 - 22 Prill, 2019

Si të dukeni seksi edhe në palestër? Ja kombinimet më ideale

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet të cilat janë ideale për t’i veshur në palestër dhe do iu bëjnë të dukeni një...