Connect with Us

Fashion

Fashion 12:40 - 10 Maj, 2019

Çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tonë këtë vit? Ja disa ide brilante

Pantallona, fustane, çanta, aksesorë, dhe gjithçka tjetër që do shihni më poshtë do iu bëjnë që të dukeni shumë femërore dhe sensuale. 12 gjëra që kurrsesi...

Fashion 13:10 - 9 Maj, 2019

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Faqja online e njohur për veshjet e saj ekstravagante ,Fashion Nova, ka publikuar trendin më të ri të veshjeve të cilat quhen pantallonat e “tejdukshme” ku...

Fashion 18:23 - 8 Maj, 2019

Veshjet që po ‘çmendin’ Instagramin/ Duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj

Veshja është një nga aksesorët më të rëndësishëm në pamjen e çdo njeriu. Të gjithë ne përpiqemi që të dukemi sa më “cool” dhe të shtojmë...

Fashion 12:53 - 5 Maj, 2019

Kombinimi i pantallonave të bardha/ Zbuloni disa ide interesante

Nëse i adhuroni pantallonat e bardha, por herë pas here keni dilema pasi nuk dini si t’i kombinoni, atëherë ky artikull do ju shpëtojë. Në vijim...

Fashion 12:40 - 5 Maj, 2019

Si të visheni në shtrat? Ja disa ide për pizhamat më ‘in’ këtë sezon

Me ndryshimin e stinëve, duhet të ndryshojmë edhe pizhamet në gardërobë. Llojet e pizhameve që do të shihni më poshtë janë super “in” dhe çdo femër duhet...

Fashion 11:40 - 3 Maj, 2019

Sandalet që po “pushtojnë” Instagramin/Ja cilat janë 2 llojet më të veshura

A e keni vënë re se dy llojet e sandaleve  më poshtë po ia shohim kujtdo veshur? Përderisa shumë fashioniste i mbajnë veshur, atëherë kjo do...

Fashion 13:53 - 1 Maj, 2019

Veshjet në zyrë/Si të dukemi më ‘cool’ dhe të ruajmë etikën njëkohësisht?

Në mënyrë që të keni një paraqitje serioze dhe të denjë  menduam t’ju njohim me disa kombinime super “cool” që mund t’i vishni në një ditë...

Fashion 13:40 - 1 Maj, 2019

Si të vishemi në ditë me shi? Ja disa ide fantastike

Në fotot në vijim do iu njohim me disa lloje kombinimesh të cilat janë më se të përshtatshme për ditët me shi, dhe për më tepër...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

Fashion 14:53 - 29 Prill, 2019

Zbuloni cilat do të jenë 4 trendet e make up-eve që do “pushtojnë” këtë sezon veror

Ngjyrat e neonit Neoni përveçse është trend në veshje, duket se do të mbizotërojë edhe në ‘make up’. Artistët të ndryshëm kanë provuar se edhe roza...