Connect with Us

Fashion

Fashion 10:41 - 17 Shkurt, 2015

Dekolteja provokuese e javës së modës

Përqëndrimi duhet të ishte të modelet… por jo Ashley Benson ka ditur si të marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmeve në javën e modës në...

Fashion 10:14 - 17 Shkurt, 2015

Beqarja Lloyd seksi me të brendshme

Daniele Lloyd është beqarja më e re që i është shtuar show bizit. Bukuroshja 31 vjeçare ka pozuar për një linjë të brendshmesh, ku duket shumë...

Fashion 17:18 - 16 Shkurt, 2015

Armina Mevlani vishet “rock”

Armina Mevlani ka vendosur që sot të vishet në stilin rock. Materiali i lëkurës ka mbizotëruar në veshjen e saj, të cilin ajo e ka kombinuar...

Fashion 14:41 - 16 Shkurt, 2015

5 mënyra për të veshur çizmet e gjata me taka të larta

Çizmet e gjata me taka të larta janëklasike, seksi dhe luksoze—por me çfarë t’i vishni ato? Shpesh një palëçizme duken qesharake me një veshje të caktuar...

Fashion 12:08 - 16 Shkurt, 2015

Kendall Jenner di të jetë edhe klasike

Jemi mësuar ta shohim provokuese, por Kendall Jenner na tregon një tjetër anë të saj. 19 vjeçarja ka sfiluar për Diane Von Furstenberg dhe duket shumë...

Fashion 10:52 - 16 Shkurt, 2015

DKNY prezanton koleksionin e ri vjeshtë/dimër 2015

Donna Karan New York, ka prezantuar koleksionin e ri vjeshte/ dimër 2015. Palltot e mëdha e të trasha, plot ngjyra e stil. fustanet dhe këmishat duket se...

Fashion 10:03 - 16 Shkurt, 2015

Amber Rose preferon të shkoj pa mbathje në javën e modës

Amber Rose ka veshur një fustan shkëlqyes me temina, por pa mbathje. Ajo ka qenë e pranishme në Javën e Modës në New York, ku janë...

Fashion 08:37 - 16 Shkurt, 2015

Miranda Kerr topless për Calvin Klein

“Ka pozuar topless dhe vetëm me një palë mbathje Calvin Klein”, është kjo modelja Miranda Kerr që ka zgjedhur të jetë kështu për Love Magazine. Modelja australiane...

Fashion 10:06 - 31 Janar, 2015

Naomi Campbell zjarr me të kuqe

Naomi Campbell zjarr me të kuqe Ajo rrëmneu vëmendjen e të gjithëve gjatë sfilatës së Jean Paul Gaultier në Paris, por Naomi Campbell nuk ndalet me...

Fashion 09:42 - 31 Janar, 2015

Paul Smith realizon kostumin më të rehatshëm

Nuk ka asgjë më të bezdisshme për një burrë, kur ai ulet dhe papritur pantallonat e tij e bezdisin dhe s’janë aspak të rehatshme. Por mos u...