Connect with Us

Fashion

Fashion 13:53 - 19 Shkurt, 2015

Elsa Hosk suedezja seksi e Victoria’s Secret

Elsa Hosk është një tjetër nga ëngjëjt sensuale të Victoria’s Secret. Modelja nga Suedia është duke realizuar një set të ri fotografik në Miami. Ajo do të...

Fashion 10:56 - 19 Shkurt, 2015

Christine McGuinness e fiksuar pas gjoksit të saj

26 vjeçarja Christine McGuinness duket se është e fiksuar pas trupit e veçanërisht pas gjoksit të saj. Ish miss Liverpooli, e cila ka pak kohë që...

Fashion 09:46 - 19 Shkurt, 2015

Candice Swanepoel thuajse nudo për “Maxim”

Candice Swanepoel duket një femër “fatale” në setin e ri fotografik, për revistën Maxim. Modelja e Victoria’s Secret ka pranuar të pozojë pothuajse nudo, për të...

Fashion 20:24 - 18 Shkurt, 2015

Kate Hudson: Jam e tonifikuar dhe e di

Ajo është cilësuar si një nga femrat me trupin më të bukur në Hollivud dhe më të drejtë. Aktorja Kate Hudson, ka një trup të supertonifikuar...

Fashion 17:40 - 18 Shkurt, 2015

Trendet e Modes se Vjeshtes 2015

Trendet e Modes se Vjeshtes, veshjet tuaja do te shkelqejne, ne saje te ketyre artikujve te shndritshem e te hijshme per  kete sezon Kush thotë se...

Fashion 16:40 - 18 Shkurt, 2015

Coleen Rooney një mami seksi në plazh

Coleen Rooney i adhuron temperaturat e larta dhe diellin, prandaj ka zgjedhur të kalojë një fundjavë në ishujt Barbados me djalin dhe familjen e saj. 28...

Fashion 16:32 - 18 Shkurt, 2015

Aurela Hoxha ëndërron topless

Modelja Aurela Hoxha ka bërë një set fotografik, ku shfaqet topless.  Moderatorja seksi shkruan se, ëndërron shume dhe dëshirat e saj bëhen gjithnjë realitet. Ajo shfaqet...

Fashion 15:57 - 18 Shkurt, 2015

Këmbë si të Taylor Swift

Këngëtarja Taylor Swift është shfaqur shumë provokuese të martën në mbrëmje. E veshur me një pardesy ngjyrë bezhë, Swift duket shumë seksi dhe vintage në New...

Fashion 15:30 - 18 Shkurt, 2015

Kendall Jenner “pushton” javën e modës

Modelja Kendall Jenner ka qenë kryefjala e javës së modës në Newe York. Të gjithë stilistët më në zë të modës, e kanë përgjedhur modelen për...

Fashion 12:19 - 18 Shkurt, 2015

Alessandra Ambrosio, modelja që duan të gjithë

Ja pse ajo është një nga modelet më të paguara në botë, sepse ka trupin më perfekt që çdo agjenci mode mund të gjente te një...