Connect with Us

Fashion

Fashion 10:25 - 8 Mars, 2015

Amber Rose seksi në kushtet e shtëpisë

Duke qenë se rivalja e saj Kim Kardashian, ka qenë në qendër të mediave pikërisht për format seksi të saj, Amber Rose na sjell një version...

Fashion 09:45 - 8 Mars, 2015

Kim Kardashian dhe saga e fotove seksi

Nuk ka ditë që Kim Kardashian, mos të provokojë me fotot e saj. Java e modës në Paris ka qenë për të një javë super e...

Fashion 09:09 - 8 Mars, 2015

Vogue bën bashkë tre modele topless

Revista pretigjioze Vogue, ka arritur të bind dhe të zhvesh topless tre nga modelet më të suksesshme të momentit. Suki Waterhouse, Cara Delevingne dhe Georgia May...

Fashion 21:00 - 7 Mars, 2015

Ditë e re look i ri

Ajo është shumë e paparashikueshme, prandaj dhe quhet Lady Gaga. Pak orë më parë ishte me flokë të zeza me baluke, ndërsa ja tek e shohim...

Fashion 19:52 - 7 Mars, 2015

Gabi Grecko topless për Penthouse

Revista “Penthouse” ka mbushur plot 50 vjet në treg dhe pikërisht për këtë numër special ka zgjedhur modelen Gabi Grecko. Gabi nuk i lë shumë vend...

Fashion 18:01 - 7 Mars, 2015

Një mami seksi si Ciljeta

Ciljeta Xhilaga është komentuar gjithnjë si një nga femrat më seksi të show bizit shqiptar dhe me të drejtë. Ndonëse është bërë nënë Cili vazhdon të...

Fashion 15:45 - 7 Mars, 2015

Katie Price na tregon gjoksin natyral

Të gjithë u habitën kur Katie Price vendosi të hiqte dorë nga gjoksi i saj me silikon dhe ti rikthehej formave të saj të dikurshme natyrale....

Fashion 13:30 - 7 Mars, 2015

Georgia Kousoulou seksi me të kuqe

Ajo është futur tashmë në grupin e personazheve publik dhe kudo që është e pranishme tërheq gjithnjë vëmendje. Kjo jo pa qëllim sepse Georgia Kousoulou, është tejet...

Fashion 10:52 - 7 Mars, 2015

RiRi dhe fiksimi për rrobat XXL

Rihanna është një nga këngëtaret, e cila preferon shumë veshjet më të mëdha se masat e saj trupore. Ja tek e shohim RiRi-n në aeroportin e...

Fashion 09:44 - 7 Mars, 2015

Nora Istrefi një panterë pink në Romë

Këngëtarja e dashur kosovare është duke kaluar një fundjavë në kryeqytetin e Italisë, Romë së bashku me mikeshat e saj të ngushta. E veshur me këtë...