Connect with Us

Fashion

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:53 - 24 Maj, 2019

Foto/Kombinimi perfekt për një festë në fundjavë, si të visheni dhe të dukeni “in”

Ardhja e së premtes i lehtëson të gjithë duke e ditur se fundjava është afër dhe na pret pushimi. Por si të visheni nëse e keni...

Aktualitet 11:25 - 22 Maj, 2019

Ngjyra e bardhë “pushton” rrjetet sociale/ Si të visheni si vajzat e showbizzit shqiptar?

E keni vënë re që rrjetet sociale janë “pushtuar” nga ngjyra e bardhë? Trendi më i ri i këtij sezoni janë veshjet në ngjyrë të bardhë dhe...

Fashion 13:40 - 21 Maj, 2019

Si t’i fshehim kilet e tepërta? Ja fustanet më “in” që do ju ndihmojnë

Të gjitha gratë nëpër botë nuk kanë lindur perfekte dhe duan me patjetër t’i mbulojnë ato difekte që kanë. Por moda po i ndihmon të gjithë...

Fashion 12:25 - 21 Maj, 2019

Pa asnjë paragjykim/ Trendi më i ri kthehet tek gratë me strija

Disa vite më parë strijat ishin shumë të bezdisshme për trupin tonë dhe shumë vajza mundoheshin t’i mbulonin ose të bënin operacione plastike për t’i hequr ato....

Aktualitet 16:30 - 20 Maj, 2019

‘Fiksimi’ i VIP-ave në tapetin e kuq/Firma gjigande e modës sjell trendin e ri në festivalin e Kanës

Javët e fundit festivali i filmit në Kanë ka mirëpritur ikonat e kinematografisë së Hollivudit dhe modelet e njohura në gjithë botën. Në tapetin e kuq ata...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:25 - 20 Maj, 2019

Ditë të ngrohta/Disa kombinime fantastike se si të visheni dhe të dukeni “cool”

Edhe pse shiu ka “pushtuar” Shqipërinë , temperaturat janë të ngrohta dhe kjo na bën të kombinohemi dhe të dukemi sa më bukur në zyrë ,...

Aktualitet 11:25 - 19 Maj, 2019

Foto/Kostumi seksi që po ‘çmend’ të famshmet dhe po tregon linjat perfekte të trupit

Trendi më i fundit i cili po “pushton” Instagramin dhe të famshmet në botë por edhe ato shqiptare po e veshin, është kostumi super seksi  i...

Fashion 21:30 - 17 Maj, 2019

Elegancë dhe perfeksion/ Veshjet që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj

Veshjet janë një aksesor i rëndësishëm në pamjen e njeriut ndaj dhe duhet t’i zgjedhim me shumë kujdes si dhe të informohemi mbi trendet më të...

Fashion 11:40 - 17 Maj, 2019

Foto/Këto veshje fantastike duhet t’i keni patjetër në garderobën tuaj

Këto kombinime të cilat do të shikoni më poshtë janë trendi i kësaj pranvere dhe vere. Nëse do i blini dhe t’i keni në garderobën tuaj...

Fashion 13:40 - 15 Maj, 2019

Disa ide brilante/Zbuloni çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen tuaj këtë verë

Disa njerez preferojnë që pushimet t’i nisin përpara sezonit të nxehtë të verës, dhe në vijim do keni mundësinë që të njiheni me gjithçka duhet të...