Connect with Us

Fashion

Aktualitet 21:40 - 3 Korrik, 2019

Foto- Trendi më i ri i fotove/ Instagrami “mbushet” me pozicionet e reja

Në këto temperatura të nxehta të gjithë i drejtohen plazheve ose pishinave. Por shumica prej tyre duan të dalin sa më bukur në fotot e Instagramit...

Aktualitet 14:10 - 2 Korrik, 2019

Video- “Gërsheti ujëvarë”/ Si të realizoni modelin më “in” të momentit

Modeli më i thjeshtë dhe më praktik për këtë verë është përhapur kudo në rrjetet sociale. Gërsheti ujëvarë mund të bëhet shumë lehtë madje edhe pa...

Aktualitet 14:10 - 1 Korrik, 2019

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in...

Fashion 10:10 - 30 Qershor, 2019

Ngjyra verore dhe i mëndafshtë/ Zbuloni fustanin që po “pushton” Instagramin

Ky fustan i mëndafshtë dhe me ngjyra të ndezura verore, po bëhet fiksimi i të famshmeve shqiptare. Fustani i mëndafshtë, e ka origjinën në vitet ’90,...

Fashion 12:10 - 29 Qershor, 2019

Si të dukeni një yll në fotot tuaja? Ja disa nga bikinit që do t’ju “ndihmojnë”

Të gjitha vajzat kujdesen që të dalin sa më bukur në fotot e tyre në rrjetet sociale dhe t’ju dalin në pah format seksi. Por si...

Aktualitet 09:53 - 29 Qershor, 2019

Trendet e verës 2019/ Ja çfarë duhet të vishni patjetër këtë sezon të nxehtë

Tendencat e veshjeve dhe ngjyrave kanë ndryshuar këtë verë dhe “Marie Claire” i ka zbuluar së fundmi ato që do i shihni kudo në rrugë. Më poshtë...

Fashion 11:25 - 28 Qershor, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë vere? Ja disa ide interesante

Temperaturat e nxehta vazhdojnë të rriten nga dita në ditë, dhe një veshje sa më e lehtë në trup na ndihmon të rrimë të freskëta dhe...

Fashion 12:25 - 3 Qershor, 2019

Si të kombinoheni që të dukeni sa më “cool”? Ja disa ide fantastike

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe duhet të vishemi sa më lehtë . Për ta bërë këtë duhet edhe të kombinohemi...

Aktualitet 12:10 - 3 Qershor, 2019

Foto/ Modelet e çantave verore që nuk duhet të mungojnë këtë sezon vere

Këtë sezon duket se çantat verore nuk duhet të mungojnë në krahun tuaj dhe nuk do t’ju rezistoni modeleve te mëposhtme. Shumë të veçanta dhe të...

Fashion 11:53 - 29 Maj, 2019

Atlete verore/Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni sa më “in”

Këto atlete mund t’i kombinoni me fustane, por edhe me veshje sportive, kjo i përket shijes suaj. Ajrosja e plotë e këmbës është një nga benefitet...