Connect with Us

Seria A

Seria A 15:20 - 19 Shkurt, 2021

Kaos te Juventusi, gjysma e ekipit në infermieri

Sikur të mos mjaftonte shuplaka e marrë në Porto, Juventusi duhet të nisë të lëpijë edhe plagët, në pritje të ndeshjes të së hënës në kampionat...

Seria A 14:58 - 19 Shkurt, 2021

Skandali në Beograd, ja çfarë i bën tifozi serb Zlatan Ibrahimovicit (VIDEO)

Një tjetër incident i shëmtuar u regjistrua në ndeshjen e djeshme në Beograd mes Crvena Zvezdës dhe Milanit. Pas banerit të nxjerrë kundër Kosovës, tifozët serbë...

Seria A 10:15 - 19 Shkurt, 2021

“Na çave t*apin”, Pioli kapet me Stankoviçin

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli humbi toruan në një moment, gjatë ndeshjes Crvena Zvezda-Milan duke u kapur me trajnerin serb Dejan Stankovic, i cili gjatë gjithë...

Seria A 18:43 - 18 Shkurt, 2021

Pioli surprizon ne titullarët, ja si rreshtohet Milani ndaj Crvena Zvezdës

Milan dhe Crvena Zvezda përballen me njëra tjetrën në orën 18.55, në kuadër të Europa League. Trajneri i kuqezinjve, Pioli ka vendosur për titullarët. Nga minuta...

Seria A 17:44 - 18 Shkurt, 2021

Kohë të turbullta për Strakoshën/ Shqiptarit i kërkojnë testin e ADN-së

Kohë të turbullta për Thomas Strakoshën. Portieri i përfaqësueses shqiptare, vazhdon të jetë në epiqendër të vëmendjes e për fat të keq, jo për lajme shumë...

Seria A 12:44 - 18 Shkurt, 2021

Përballja e Ligës së Europës/ Kush është futbollisti i Milanit që bën tifo për Crvena Zvezdën

Sot mund të jetë në fushë nga minuta e parë, por përballja me Crvenën vlen më shumë se aq për Rade Kruniçin. Siç ka shpjeguar në...

Seria A 09:22 - 18 Shkurt, 2021

Mosha bën të vetën, tre gabimet qesharake të Ronaldos ndaj Portos bëhen hit në internet

Kristiano Ronaldo kishte një paraqitje tërësisht për t’u harruar në përballjen e mbrëmjes së sotme ndaj Portos. Juventusi humbi në shifrat 2-1 në transfertë, atje ku...

Seria A 20:10 - 17 Shkurt, 2021

Formacionet zyrtare/ Porto-Juventus/ Sa shumë surpiza, Pirlo surprizon me titullarët

Do të luhet duke filluar nga ora 21:00, ndeshja mes Portos dhe Juventusit, e vlefshme për aktin e parë në Ligën e Kampioneve për fazën e...

Seria A 14:39 - 17 Shkurt, 2021

Stankoviç i premton Interit: Do ta lodh unë Milanin

Javë speciale dhe e veçantë për ish-mesfushorin e Interit, Dejan Stankoviç i cili do të gjejë sot Milanin si kundërshtar, por kësaj here si trajner i...

Seria A 11:37 - 17 Shkurt, 2021

“Bonuçi i ri”, nga Spanja nuk kuptojnë si Interi humbi një talent si Çepele

Ramen Çepele është një nga lojtarët më me shumë perspektivë në kombëtaren kuqezi. Mbrojtësi që është formuar te Interi, këtë sezon ka kaluar në Gjermani ku...