Connect with Us

Kombëtare

Kombëtare 18:17 - 27 Prill, 2020

Lila: Kemi ndihmuar 150 futbollistë dhe ish-futbollistë, ja kur do rikthehem dhe unë në fushë

Kreu i Sindikatës së Futbollistëve tregon se janë 150 futbollistë dhe ish-futbollistë që ato kanë ndihmuar gjatë kësaj kohe të vështirë. Në një intervistë për emisionin...

Kombëtare 18:10 - 27 Prill, 2020

Bare: I pari që do pranoj të kthehemi në fushë, nuk kam frikë…

Keidi Bare është një nga lojtarët më të vlefshëm te Malaga, jo vetëm për vlerën e kartonit, por edhe për kontributin në fushën e lojës. Në...

Kombëtare 18:04 - 27 Prill, 2020

Mërgim Mavraj zbulon çfarë do bëjë pas largimit nga futbolli

Mërgim Mavraj është rikthyer të jetë pjesë e Bundesligës 2 duke veshur sërish fanellën e Grojther Fyrth. Futbolli në Gjermani ka ndaluar si në pjesën tjetër...

Kombëtare 17:53 - 27 Prill, 2020

“A e njeh ti Mic Sokolin?”, Cana dhe Berisha bëjnë gallatë me yllin e Atalantës

Portieri i Shqipërisë Etrit Berisha është motivuar së tepërmi nga renditja e “Sky Sport” si portieri i tretë në Europë me më shumë pritje dhe i...

Kombëtare 17:46 - 27 Prill, 2020

E zbulon vetë Ramadani: Do transferohem te një ekip i madh

Ylber Ramadani është një kontribuesit më të mëdhenj në fushën e blertë të ringritjes së Partizanit në nivelet më të larta të futbollit shqiptar. Para tre...

Kombëtare 17:44 - 27 Prill, 2020

Shqipërinë e refuzoi, Hasi: Dua të drejtoj Kosovën

Besnik Hasi, ish-futbollisti i kombëtares është shprehur i hapur për të marrë në drejtim Përfaqësuesen e Kosovës. Në një intervistë për televizionin “KTV”, Hasi thekson se...