Connect with us
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Denoncim20:50 - 24 Shkurt, 2018

Superkrimi me pronat e Ministrisë së Mbrojtjes/  Bisnesmenë, zyrtarë, noterë e gjykatës të përfshirë në skandal

Në gjysmën e pronave të saj Ministria e Mbrojtjes nuk është pronare me letra . Ajo duhet të ketë në...

Kryesore Show Biz20:47 - 24 Shkurt, 2018

Bombastike dhe e nxehtë/ Rikthehet Demi Rose

Rikthehet sërish në jetën publike, por tashmë nostalgjike, Demi Rose. Demi Rose ka publikuar një kolazh me fotot e saj...

Bota20:38 - 24 Shkurt, 2018

Këshilli i Sigurimit miraton rezolutën për Sirinë

Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka miratuar sot rezolutën e cila parashikon 30 ditë armëpushim në Siri, për të lejuar...

Politikë20:21 - 24 Shkurt, 2018

“Rilindja 2″/ Pesë raportet që reflektojnë dështimet e Edi Ramës

Nëpër tavolinat e ministrave të Rilindjes ka një bindje se “brand”-i më i mirë i Shqipërisë është vetë Edi Rama....

Kronika20:09 - 24 Shkurt, 2018

Kufiri franko-spanjoll, arrestohet hajduti shqiptar me 1.5 kg flori dhe Rolex

Në pikën e kalim kufirit franko-spanjoll të Peage du Capitou doganierët francezë ushtruan kontroll në një autobuz të Linjës Barcelonë-Milano....

Bota20:05 - 24 Shkurt, 2018

Italiani vret bashkëshorten dhe më pas veten në mes të Zyrihut

Një italian 38 vjeçar, Danilo Nuzzo ka vrarë me armë bashkëshorten e tij Irene Rizzo, 35 vjeç, në mes të...

Bota19:57 - 24 Shkurt, 2018

KS i OKB-së voton sot për armëpushimin në Siri

Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara është duke bërë përpjekje për të arritur një marrëveshje për rezolutën që parasheh...

Advertisement