Connect with Us

Fashion

Aktualitet 23:50 - 1 Prill, 2019

Veshjet më elegante të pranverës dhe verës së 2019-ës që duhet t’i kemi në gardërobë

Po të flasim për ngjyrat mund të themi dy fjalë: “Janë fantastike!” Përmendim këtu ngjyrën blu të hapur, ngjyrat e tokës, ngjyrën e bardhë që gjithnjë...

Fashion 14:10 - 1 Prill, 2019

Cilat janë rroba banjet më “cool” dhe që duhet t’i veshim këtë verë?

Kërkoni cilat janë trendet e rroba banjeve për këtë verë, përzgjidhni disa palë, dhe bëjini pjesë të gardërobës. Është kaq e thjeshtë! Fillimisht ju njoftojmë se...

Aktualitet 13:10 - 31 Mars, 2019

Foto/Kush janë tendencat më të fundit të syzeve?

Janë detaji ideal për t’i dhënë pamjes tonë ‘prekjen finale’. Por ashtu si çdo aksesorë  apo veshje edhe syzet e diellit ndryshojnë sipas trendeve të kohës.Ato...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:25 - 31 Mars, 2019

Si të dukeni “chic” edhe nëse pëlqeni këpucët e sheshta?

Nuk është sekret se këpucët e duhura me taka mund t’ju bëjnë të dukeni më elegante dhe më të gjata. Po nëse preferoni këpucët më të...

Fashion 12:10 - 31 Mars, 2019

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Siç thonë stilistë të ndryshëm, një fustan me pika nuk duhet të mungojë kurrë në gardërobë pasi hyn në listën e veshjeve që “duhet” t’i kemi!...

Fashion 11:53 - 31 Mars, 2019

Foto/Këto sandale gjithmonë duken të shtrenjta pavarësisht sa kushtojnë në të vërtetë

Fatmirësisht ekzistojnë disa lloje sandalesh dhe shapkash të cilat pavarësisht sa kushtojnë, ato duken sikur janë blerë shumë shtrenjtë. Në fotot në vijim janë të gjitha...

Fashion 13:25 - 29 Mars, 2019

“Gjeja më e shëmtuar”/Risia e xhinseve pritet keq nga përdoruesit

Të brendshmet e reja janë pritur aq keq sa një përdorues i quajti si “gjëja më e shëmtuar që kam parë në jetën time”.Këto xhinse që...

Fashion 12:40 - 29 Mars, 2019

Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

Trendet e xhinseve ndryshojnë, por ka një stil që është esencial sa herë që vjen pranvera dhe vera: pantallonat e bardha! Gjithmonë jemi të hapura për...

Fashion 12:10 - 29 Mars, 2019

I pëlqeni tatuazhet? Këto lloje po bëjnë namin në Instagram

Janë trendy i 2019-ës dhe ia vlen që t’i gdhendim në gishtërinjtë tanë! Shkronja, thënie, simbole…të gjitha janë kaq të bukura dhe kaq të gjetura. Ju...

Fashion 16:25 - 27 Mars, 2019

Atletet që po “pushtojnë” Londrën dhe janë të rehatshme

Jeni kuriozë të dini cilat janë atletet që aktualisht po bëjnë namin në rrugët e Londrës? Fotot më poshtë flasin vetë dhe sa më shpejt atlete...