Connect with Us

Fashion

Fashion 14:53 - 9 Prill, 2019

Streçet ideale qe ia vlen t’i veshim/Ja cili është trendy i momentit

Të gjitha llojet e streçeve që shikoni në fotot e mëposhtme janë pikërisht të përshtatshme për stinën e pranverës dhe për më tepër janë trendy i...

Fashion 13:40 - 8 Prill, 2019

Çfarë fundesh mund të vishni këtë verë? Zbulojini në këtë artikull

Ka ardhur momenti që të përditësohemi rreth trendeve të kësaj vere. Një ndër to janë fundet e gjatë, me ngjyra nga më të ndryshmet që priten...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 13:25 - 8 Prill, 2019

Zbuloni mënyrat se si të dukemi më të sofistikuara me këto veshje

Në këtë artikull do iu njohim me disa kombinime të cilat përveçse janë ideale për t’u veshur në këtë stinë, janë edhe trendy i 2019-ës. Mjafton...

Aktualitet 22:30 - 7 Prill, 2019

Si ta kombinojmë një korse? Ja 10 hile aspak të zakonshme

Korseja nuk ka reputacionin më të mirë në historinë e modës, nëse kujtojmë versionin e rrezikshëm të shekullit 18-19. Tashmë jemi më të lirë për mënyrën...

Fashion 12:40 - 7 Prill, 2019

Çfarë duhet të marrim me vete kur jemi me pushime verore?

Tashmë që vera po afron nuk është ide aspak e keqe që të fillojmë të mendojmë çfarë duhet të marrim me vete kur të nisemi për...

ngjyrat e flokeve mbi te cilat betohen parukieret
Fashion 12:25 - 7 Prill, 2019

Doni të ndryshoni tërësisht? Ja 5 modelet e flokëve që do t’ju ‘transformojnë’

Nëse jeni në dilemë si t’i mbani flokët, mos harroni që gjithçka lidhet me stilimin, me një kalim të flokeve nga njëra anë në anën tjetër,...

Fashion 11:10 - 7 Prill, 2019

Ky trend po ‘çmend’ botën/Dua Lipa e çon në një tjetër nivel

Trendi në fjalë me siguri do të pushtojë Instagram-in dhe një gjë është pak, por e sigurt: Fjala lopë këtë sezon nuk do ketë konotacionin negativ...

Fashion 13:10 - 6 Prill, 2019

Interesante/7 mënyra si ta kombinojmë një bluzë me printe

Bluzat me printe janë një mënyrë e thjeshtë për të shtuar pak gjallëri në paraqitjen tuaj. Pavarësisht se në të shkruhen fjalë, vite apo emri i...

Aktualitet 21:30 - 5 Prill, 2019

Çantat më “in” të këtij sezoni/Kompletojnë më së miri çdo veshje

E dini cilat janë çantat më “in”? Në fotot në vijim gjenden të gjitha çantat të cilat do të kompletojnë më së miri veshjen tuaj dhe...

Aktualitet 21:15 - 5 Prill, 2019

Zbuloni fustanet të cilat çdo femër duhet t’i veshë

Disa fustane janë aq të adhurueshme sa na bëjnë që të dashurohemi me to! Mjafton që vetëm t’ju hedhim një sy fustaneve që gjenden në fotot...