Connect with Us

Fashion

kepuce me maje katrore
Aktualitet 22:00 - 20 Prill, 2019

Zbuloni cilat janë këpucët më të rehatshme për këtë sezon

Këpucët me detajet e kashtës në vend të gomës, që quhen espadrilles, janë ndër më të kërkuarat këtë sezon. Espadrilles sjellin një lloj fryme pushimesh, por...

Aktualitet 13:25 - 20 Prill, 2019

Si të kombinohemi këtë fundjavë? Ja 7 ide brilante

Fustanet me vija dhe këpucë me takë katrore Ky është kombinimi më i thjeshtë dhe më i këndshëm pranveror. Lloji i takave e bën shumë të...

Aktualitet 21:00 - 19 Prill, 2019

Foto/Rroba banjet më “in” të momentit, ja cili është trendi i 2019

Përveçse janë trendy i kësaj vere, ato arrijnë më së miri të mbulojnë disa nga defektet që kemi në trup. Në këtë artikull do iu njohim...

Fashion 12:10 - 19 Prill, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara në Google? Zbulimi do t’ju befasojë

“Fustani i vogël i zi” është një nga fustanet më të kërkuara në “Google” këtë vit, i ndjekur nga “fustani me printe leopardi” dhe “fustani me...

Fashion 13:40 - 17 Prill, 2019

Shapkat që po ‘pushtojnë’ Instagramin/Ja cilat janë modelet më të reja

Këto lloje shapkash të cilat keni mundësinë që t’i shikoni në fotot në vijim janë trendy i momentit dhe po pushtojnë Instagram-in. Të rehatshme, super “cool”...

Fashion 14:53 - 16 Prill, 2019

Doni të dukeni sexy këtë verë? Ja cilat janë fustanet më ‘in’ të 2019

Nëse doni të dukeni sexy në verë dhe nëse dëshironi që të gjithë kokat e njerëzve të kthehen nga ju, atëherë, mirë se erdhët! Jeni në...

Fashion 16:25 - 15 Prill, 2019

Pas qershive vijnë karkalecat/A është ky trendi më i ri i 2019?

Nëse qershitë ishin trend i vitit 2018, 2019 do t’ju sjellë në vëmendje një print intrigues: atë me karkaleca. Nisur nga çfarë po pëlqehet dhe vishet...

Fashion 14:53 - 15 Prill, 2019

Festivali Coachella 2019/Larmishmëri ngjyrash dhe veshjet fantastike pushtojnë Kaliforninë

Rikthehet përsëri për këtë vit festivali muzikor Coachella  në Kaliforni ku shumë veshje fantastike na kanë tërhequr vëmendjen. Siç mund t’i shikoni edhe në fotot e...

Fashion 14:25 - 14 Prill, 2019

Foto/10 lloje kapelesh që po bëjnë namin në rrjetet sociale

Është koha e përshtatshme që të fillojmë të bëjmë blerjet e nevojshme për pushimet verore dhe kapelet që shihni më poshtë janë “must!” Në këtë artikull...

Fashion 14:10 - 14 Prill, 2019

Cilat janë ngjyrat e buzëkuqeve më ‘in’ për momentin? Zbulojini këtu

Tashmë që jemi në stinën e pranverës kemi mundësi që të eksperimentojmë me ngjyra të ndryshme, jo vetëm lidhur me veshjet, por edhe me buzëkuqet. Disa...