Connect with Us

Fashion

Fashion 11:53 - 13 Maj, 2019

Bikinit më ‘in’ për të mbuluar difektet e barkut/Zbulojini këtu

Disa nga rroba banjet më fantastike të cilat arrijnë që të mbulojnë më së miri defektet në trup, veçanërisht në zonën e barkut, do t’i shikoni...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...

Fashion 12:40 - 10 Maj, 2019

Çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tonë këtë vit? Ja disa ide brilante

Pantallona, fustane, çanta, aksesorë, dhe gjithçka tjetër që do shihni më poshtë do iu bëjnë që të dukeni shumë femërore dhe sensuale. 12 gjëra që kurrsesi...

Fashion 13:10 - 9 Maj, 2019

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Faqja online e njohur për veshjet e saj ekstravagante ,Fashion Nova, ka publikuar trendin më të ri të veshjeve të cilat quhen pantallonat e “tejdukshme” ku...

Fashion 18:23 - 8 Maj, 2019

Veshjet që po ‘çmendin’ Instagramin/ Duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj

Veshja është një nga aksesorët më të rëndësishëm në pamjen e çdo njeriu. Të gjithë ne përpiqemi që të dukemi sa më “cool” dhe të shtojmë...

Fashion 12:53 - 5 Maj, 2019

Kombinimi i pantallonave të bardha/ Zbuloni disa ide interesante

Nëse i adhuroni pantallonat e bardha, por herë pas here keni dilema pasi nuk dini si t’i kombinoni, atëherë ky artikull do ju shpëtojë. Në vijim...

Fashion 12:40 - 5 Maj, 2019

Si të visheni në shtrat? Ja disa ide për pizhamat më ‘in’ këtë sezon

Me ndryshimin e stinëve, duhet të ndryshojmë edhe pizhamet në gardërobë. Llojet e pizhameve që do të shihni më poshtë janë super “in” dhe çdo femër duhet...

Fashion 11:40 - 3 Maj, 2019

Sandalet që po “pushtojnë” Instagramin/Ja cilat janë 2 llojet më të veshura

A e keni vënë re se dy llojet e sandaleve  më poshtë po ia shohim kujtdo veshur? Përderisa shumë fashioniste i mbajnë veshur, atëherë kjo do...

Fashion 13:53 - 1 Maj, 2019

Veshjet në zyrë/Si të dukemi më ‘cool’ dhe të ruajmë etikën njëkohësisht?

Në mënyrë që të keni një paraqitje serioze dhe të denjë  menduam t’ju njohim me disa kombinime super “cool” që mund t’i vishni në një ditë...