Connect with Us

Fashion

Fashion 11:10 - 27 Maj, 2019

Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in”

Risia e kësaj vere janë këpucët me platformë të cilat janë të “prodhuara” për ato femra të cilat duan të duken më të gjata. Më poshtë...

Fashion 11:53 - 26 Maj, 2019

Veshjet që duhet t’i vishni patjetër këtë verë/ Zbuloni disa ide brilante

Ditët e nxehta të verës po afrojnë dhe garderoba jonë fillon të ndryshojë. Në fotot e mëposhtme do të shihni disa ide brilante që mos të...

Aktualitet 12:25 - 25 Maj, 2019

Nga 1990 në 2019/Ndryshimi “drastik” i rrobave të banjës

Në vitet 90′ veshjet kanë qënë ndryshe por edhe bikinit të cilat kanë “pësuar” një ndryshim total ku nga shumë serioze tashmë në vitin 2019 janë...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:53 - 24 Maj, 2019

Foto/Kombinimi perfekt për një festë në fundjavë, si të visheni dhe të dukeni “in”

Ardhja e së premtes i lehtëson të gjithë duke e ditur se fundjava është afër dhe na pret pushimi. Por si të visheni nëse e keni...

Aktualitet 11:25 - 22 Maj, 2019

Ngjyra e bardhë “pushton” rrjetet sociale/ Si të visheni si vajzat e showbizzit shqiptar?

E keni vënë re që rrjetet sociale janë “pushtuar” nga ngjyra e bardhë? Trendi më i ri i këtij sezoni janë veshjet në ngjyrë të bardhë dhe...

Fashion 13:40 - 21 Maj, 2019

Si t’i fshehim kilet e tepërta? Ja fustanet më “in” që do ju ndihmojnë

Të gjitha gratë nëpër botë nuk kanë lindur perfekte dhe duan me patjetër t’i mbulojnë ato difekte që kanë. Por moda po i ndihmon të gjithë...

Fashion 12:25 - 21 Maj, 2019

Pa asnjë paragjykim/ Trendi më i ri kthehet tek gratë me strija

Disa vite më parë strijat ishin shumë të bezdisshme për trupin tonë dhe shumë vajza mundoheshin t’i mbulonin ose të bënin operacione plastike për t’i hequr ato....

Aktualitet 16:30 - 20 Maj, 2019

‘Fiksimi’ i VIP-ave në tapetin e kuq/Firma gjigande e modës sjell trendin e ri në festivalin e Kanës

Javët e fundit festivali i filmit në Kanë ka mirëpritur ikonat e kinematografisë së Hollivudit dhe modelet e njohura në gjithë botën. Në tapetin e kuq ata...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:25 - 20 Maj, 2019

Ditë të ngrohta/Disa kombinime fantastike se si të visheni dhe të dukeni “cool”

Edhe pse shiu ka “pushtuar” Shqipërinë , temperaturat janë të ngrohta dhe kjo na bën të kombinohemi dhe të dukemi sa më bukur në zyrë ,...

Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri
Aktualitet 11:25 - 19 Maj, 2019

Foto/Kostumi seksi që po ‘çmend’ të famshmet dhe po tregon linjat perfekte të trupit

Trendi më i fundit i cili po “pushton” Instagramin dhe të famshmet në botë por edhe ato shqiptare po e veshin, është kostumi super seksi  i...