Connect with Us

Fashion

Fashion 11:34 - 5 Shtator, 2020

Një fashioniste si Rita Ora/ Këngëtarja tërheq vëmendjen me veshjen si në vitet ‘90

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka spikatur për stilin e saj të të veshurit. Madje shumë prej stilistëve të mëdhenj e cilësuan atë si një...

Fashion 16:45 - 21 Gusht, 2020

Po bën xhiron në Instagram/ Trendi më i çuditshëm i rrobave të banjos

Një trend shumë i çuditshëm i rrobave të banjos është kthyer viral në Instagram. Shumë influencuese dhe modele kanë filluar të publikojnë foto me bikini e...

Fashion 16:12 - 31 Korrik, 2020

9 truket e veshjeve që ndihmojnë yjet e Holliwood-it të duken mahnitëse

Të famshmit, ashtu si edhe ne kanë të metat e tyre që mundohen gjithnjë t’i fshehin në mënyrën më të mirë të mundshme. Ata kërkojnë gjithnjë...

Maskat e markave luksoze/ Të fiksuarit pas modës pagujanë mbi 100 dollarë për një të tillë
Fashion 14:17 - 19 Korrik, 2020

Maskat e markave luksoze/ Të fiksuarit pas modës paguajnë mbi 100 dollarë për një të tillë

Meqenëse CDC rekomandoi që njerëzit të veshin maska fytyre për të dalë në publik, gjithnjë e më shumë stilistët kanë filluar të shesin maska markë. Markat,...

Plot stil dhe elegancë/ Dua Lipa një fashioniste e vërtetë
Fashion 16:50 - 17 Korrik, 2020

Plot stil dhe elegancë/ Dua Lipa një fashioniste e vërtetë

Dua Lipa është shfaqur më chik se kurrë teksa është parë në rrugët e New York-ut me një veshje bardh e zi të dizenjuar nga Alexander...

FOTOT-Goca bëhuni gati! Si të dukeni më seksi gjatë këtij sezoni
Fashion 14:15 - 14 Korrik, 2020

FOTOT-Goca bëhuni gati! Si të dukeni më seksi gjatë këtij sezoni

Sezoni i verës vjen me një larmishmëri ngjyrash dhe stilesh për vajzat që gjithmonë duan të duken seksi dhe stil. Këtë sezon reçipetat do të kryjnë...

Modelet dhe ngjyra më trendi të momentit/ Vajzat më të famshme të ekranit tregojnë se çfarë duhet të veshim këtë sezon
Fashion 16:27 - 3 Korrik, 2020

Modelet dhe ngjyrat më trendi të momentit/ Vajzat më të famshme të ekranit tregojnë se çfarë duhet të veshim këtë sezon

Sezoni i verës ka mbushur plot rrjetet sociale me foto të vajzave nga plazhi me bikini. Një larmishmëri e tërë me bikini dhe rroba banjo, vajzat...

Fashion 15:28 - 26 Qershor, 2020

FOTO-8 gabimet që meshkujt bëjnë me veshjet në sezonin e verës/ Ja çfarë duhet të dini

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por ndonjëherë, burrat humbasin detaje të...

Fashion 11:22 - 14 Qershor, 2020

Rikthim në vitet ‘90/ Tendencat e modës të cilat po bëjnë “namin” edhe sot

Tendencat e modës ndryshojnë nga sezoni në sezon. Stilistët eksperimentojnë me ngjyrat, modelet të cilat kthehen menjëherë në trend dhe përqafohen shumë shpejt nga të fiksuarit...

Fashion 12:27 - 31 Maj, 2020

FOTOT-Ngjyrat më “In” të flokëve për këtë sezon veror

Zakonisht rreth kësaj periudhe vajzat janë të zëna duke menduar për ngjyrën e flokëve, por këtë vit gjërat janë ndryshe. Pas mbylljes nga pandemia globale, vajzat...