Connect with Us

Fashion

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen
Fashion 13:22 - 20 Nentor, 2020

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Stili i viteve ’90 është tronditës, i guximshëm dhe i ndritshëm. Ishte koha e top modeleve dhe aktoreve që u bënë ikona të stilit të vërtetë....

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021
Fashion 13:14 - 20 Nentor, 2020

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

Viti i Ri 2021 është në prag dhe të gjithë jemi sy e veshë në trendet më të fundit që na tregojnë stilistët e flokëve. Këtu...

Festoi me miqtë për 30-vjetorin/ Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund
Fashion 16:52 - 3 Nentor, 2020

FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është vlerësuar shpesh herë si një nga personazhet që vishet më mirë dhe kreativë. Së fundmi Rita ka tërhequr vëmendjen...

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura
Fashion 15:32 - 25 Tetor, 2020

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Ngjyra e zezë nuk del kurrë nga moda. Është një nga ngjyrat më të preferuara e cila qgjihnjë të tregon elegante, klas dhe seksi. Megjithatë për...

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq
Fashion 16:10 - 17 Tetor, 2020

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq

Personazhet e famshëm shpesh shtrijnë kufijtë e modës në tapetin e kuq , nga veshja e fustaneve të modeluar si trupi i një mjellme  tek veshjet...

Fashion 13:46 - 14 Tetor, 2020

8 trendet më të veçanta nga “Sezoni i Pranverës” 2021

Ndryshimi më i madh nga veshjet që shkëlqenin në ekranet tona është se, për herë të parë pas një kohe të gjatë, këto dukeshin si veshje...

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës
Fashion 15:09 - 12 Tetor, 2020

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës

Halloween po afrohet shpejt, dhe market e famshme kanë gati maskat m motive feste që i kushtohen pikërisht Halloween. Ndërsa Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e...

FOTOT-Si u veshën vajzat më të famshme të showbizit këtë javë/ Kombinimet që sugjerojnë yjet
Fashion 13:11 - 10 Tetor, 2020

FOTOT-Si u veshën vajzat më të famshme të showbizit këtë javë/ Kombinimet që sugjerojnë yjet

Tashmë jemi zyrtarisht në sezonin e vjeshtës dhe të gjithë jemi sy e veshë për të parë se cilat janë trendet më të fundit që do...

Vjeshta "trokiti"/ Ja disa nga kombinimet që do t’iu bëjnë të dukeni stil
Fashion 15:57 - 5 Tetor, 2020

Vjeshta “trokiti”/ Ja disa nga kombinimet që do t’iu bëjnë të dukeni stil

Vjeshta sapo ka trokitur dhe është momenti të ndryshojmë gardërobën tonë. Për këtë mjafton tu hidhni një sy veshjeve të fundit të personazheve të famshëm.Pasi i...

Jo vetëm për mbrojtje, por edhe si aksesor mode/ Del në shitje “fustani-maskë”
Fashion 15:15 - 28 Shtator, 2020

Jo vetëm për mbrojtje, por edhe si aksesor mode/ Del në shitje “fustani-maskë”

Tashmë maskat janë kthyer jo vetëm në një mbrojtës por edhe një aksesorë mode. Së fundi një nga kompanitë e modës, PrettyLittlëThing ka shprehur të gjithë...