Connect with Us

Showbizz

“I tregonim çdo gjë njëri-tjetrit”/ Selvija rrëfen si është njohur me Shpat Kasapin
Showbizz 15:52 - 22 Shkurt, 2021

“I tregonim çdo gjë njëri-tjetrit”/ Selvija rrëfen si është njohur me Shpat Kasapin

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi së bashku me partneren e tij, Selvije Jaon kanë qenë të ftuar në emisionin “Roped With Olsi”, ku kanë treguar më...

Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët
Showbizz 15:20 - 22 Shkurt, 2021

Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët

Debati i Sindit me Julin dhe Arjanin ka shkatuar reagime të shumta në rrjetet sociale po ashtu edhe në emisionin e djeshëm. Përkufizimi i Arjanit për...

“Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin
Showbizz 15:01 - 22 Shkurt, 2021

“Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

Debati i mbrëmshëm mes Sindit dhe Arjan Konomit ka krijuar dhe reagime të shumta në rrjetet sociale. Sindi kërkoi një shpjegim nga Juliani në përballjen e...

“Nuk flas me të”/ Këngëtarja tregon për debatin me Ardit Gjebrean
Showbizz 14:08 - 22 Shkurt, 2021

“Nuk flas me të”/ Këngëtarja tregon për debatin me Ardit Gjebrean

Këngëtarja shqiptare Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar në emisionin NIN, se këtë vit nuk do të jetë pjesë e festivaleve. Gjatë bisedës ajo ka treguar dhe arsyen...

“Kishte para dhe ishte bukurosh”/ Albërija tregon për tradhtinë e ish bashkëshortit
Showbizz 13:41 - 22 Shkurt, 2021

“Kishte para dhe ishte bukurosh”/ Albërija tregon për tradhtinë e ish bashkëshortit

Albërije Hadërgjonaj ka folur si asnjëherë më parë për ish bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin NIN, ajo ka folur për tradhtinë e tij. Albërjia...

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…
Showbizz 13:23 - 22 Shkurt, 2021

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…

Ana Lleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë pas daljes së saj nga Përputhen. Bukuroshen tashmë e shohim më shpesh...

Showbizz 13:01 - 22 Shkurt, 2021

Nuk përmbahet këngëtari shqiptar/ Javën tjetër nis mbrëmjet muzikore: Kush infektohet le të izolohet

Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri ka reaguar tejet i revoltuar në rrjetet sociale për situatën në të cilën ndodhen artistët. Nëpërmjet një postimi në...

Në një lidhje me Romeo Veshaj/ Aleksia publikon foton me aktorin
Showbizz 12:35 - 22 Shkurt, 2021

Në një lidhje me Romeo Veshaj/ Aleksia publikon foton me aktorin

Prej ditësh në mediat rozë po përflitet për një romancë të re dashurie mes aktorit të humorit Romeo Veshaj dhe vajzës së ministrit Niko Peleshi, Aleksia...

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin
Showbizz 11:49 - 22 Shkurt, 2021

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin

Pas pezullimit, mbrëmjen e kaluar konkurrentja Sindi Loci është rikthyer sërish në emision. Ajo u përball me Julianin jo për ti kërkuar falje ashtu siç kishte...

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren
Showbizz 11:24 - 22 Shkurt, 2021

“Nuk flas me Elhaida Danin”/ Rovena Stefa zbulon arsyen e “hatërmbetjes” me këngëtaren

Rovena Stefa është një nga këngëtaret që njihet për natyrën e saj të sinqertë. Ajo shpesh herë në intervistat e saj bën deklarata të forta për...