Connect with Us

Showbizz

FOTOT-Pa pikë grimi!/ Loredana e tregon veten pa filtra
Showbizz 16:07 - 23 Shkurt, 2021

FOTOT-Pa pikë grimi!/ Loredana e tregon veten pa filtra

Reperja e njohur, Loredana është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar për stilin e jetesës dhe suksesit që ka patur në botë për...

FOTO-Me gjunjë të nxirë/ Balerina shqiptare tregon vështirësitë e profesionit
Showbizz 15:26 - 23 Shkurt, 2021

FOTO-Me gjunjë të nxirë/ Balerina shqiptare tregon vështirësitë e profesionit

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të komentuara shqiptare. Ajo është bërë e njohur edhe jashtë kufijva shqiptarë. Në Itali tani emri i Klaudia Pepës...

“Është si një Barbie”/ Stilistja e famshme prezanton Marina Vjollcën me italianët
Showbizz 14:45 - 23 Shkurt, 2021

“Është si një Barbie”/ Stilistja e famshme prezanton Marina Vjollcën me italianët

Moderatorja Marina Vjollca prej ditësh ndodhet në Itali, në Milano, ku ka qenë pjesë e një interviste me stilisten e famshme Elisabetta Franchi. Stilistja e ka...

Getinjo gjobitet nga policia/ Reperi zbulon shifrën dhe arsyen
Showbizz 14:19 - 23 Shkurt, 2021

Getinjo gjobitet nga policia/ Reperi zbulon shifrën dhe arsyen

Reperi Getinjo është një nga personazhet e showbizit më të preferuar dhe aktivë në rrjetet sociale. Ai ndan shumë momente nga jeta e përditshme me fansat...

Showbizz 14:02 - 23 Shkurt, 2021

“A po fejohemi?”/ Robert Berisha i propozon deputetes shqiptare

Këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të zhurmës në jetën private. Pasi u përfol për një lidhje dashurie...

E quajti njeri të shtirur/ Shqipja flet për marrëdhënien me Anën 1
Showbizz 13:12 - 23 Shkurt, 2021

E quajti njeri të shtirur/ Shqipja flet për marrëdhënien me Anën 1

Shqipe Hysenaj është një nga ish konkurrentet e Përputhen që për një kohë të gjatë ka qenë në vëmendjen e mediave rozë për deklaratat e saj...

VIDEO-Si asnjëherë më parë, Salsano Rrapi ndan momente me të bijat në rrjetet sociale
Showbizz 12:55 - 23 Shkurt, 2021

VIDEO-Si asnjëherë më parë, Salsano Rrapi ndan momente me të bijat në rrjetet sociale

Aktori i humorit Salsano Rrapi është shumë i rezervuar përsa i përket jetës private. Ai i ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik vajzat e tij, Margi...

“Rrihte nënën dhe ne”/ Antonela rrëfen historinë tronditëse të familjes së saj
Showbizz 11:50 - 23 Shkurt, 2021

“Rrihte nënën dhe ne”/ Antonela rrëfen historinë tronditëse të familjes së saj

Antonela Berisha është një nga konkurrentet e emisionit të Përputhen. Ajo ka rënë gjithnjë në sy për komentet dhe reagimet e saj në lidhje me Mevalnin...

“Engjëlli” tradhton El Chapo-n?/ Emma Coronel nuk është arrestuar por vetëdorëzuar
Showbizz 11:33 - 23 Shkurt, 2021

FOTOT-Drejtonte një prej karteleve më të rrezikshme në botë/ Arrestohet “ëngjëlli” i narkotrafikantit “El Chapo”

Gruaja e narkotrafikantit meksikan, Joaquin “El Chapo” Guzman, është arrestuar në aeroportin e Uashingtonit.  31 vjeçarja Emma Coronel Aispuro ndodhet nën akuzën për përfshirje në trafikun...

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga "Love Story" i dashuruar
Showbizz 11:07 - 23 Shkurt, 2021

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga “Love Story” i dashuruar

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur finalja e  madhe e emisionit “Love Story”. Dy vajzat e përzgjedhura Generda dhe Meri kanë bërë takimet e fundit me Saimirin....