Connect with Us

Showbizz

“E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin
Showbizz 11:23 - 1 Mars, 2021

“E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë pas konfirmimit të lidhjes së tyre. Tea është shumë aktive në...

“Binjakja e Kim Kardashian”/ Fotot më tunduese të blogeres së njohur
Showbizz 10:43 - 1 Mars, 2021

“Binjakja e Kim Kardashian”/ Fotot më tunduese të blogeres së njohur

Kamilla Osman është një blogere, stiliste e modës kanadeze. Ajo u bë e famshme prej ngjashmërisë së saj me Kim Kardashian. Në qershor 2016, Osman u...

Poza provokuese me bikini minimaliste/ Fotot më joshëse të Natalie Tas
Showbizz 10:12 - 1 Mars, 2021

Poza provokuese me bikini minimaliste/ Fotot më joshëse të Natalie Tas

Natalie Tas është një modele seksi e rrjeteve sociale. Bukuroshja është nga Australia. Natalia publikon shumë foto provokuese ku tregon format e saj perfekte. Ajo është...

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit
Showbizz 09:37 - 1 Mars, 2021

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

Anastasia Nova është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo është nga Rusia por prej vitesh jeton në SHBA. Bukuroshja bjonde është mjaft e komentuar...

“Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…
Showbizz 15:37 - 28 Shkurt, 2021

“Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

Ish konkurrentja e Përputhen Ana Lleshi ka zbuluar shumë pak detaje nga jeta e saj. Ajo është përfolur shumë në media dhe është shprehur se ka...

Sot do të festonte ditëlindjen/ Land Hysi dhe Aurela Gaçe kujtojnë Dr Florin me fjalët prekëse
Showbizz 15:07 - 28 Shkurt, 2021

Sot do të festonte ditëlindjen/ Land Hysi dhe Aurela Gaçe kujtojnë Dr Florin me fjalët prekëse

Sot, i ndjeri, Dr.Flori do të festonte 42 vjetorin e tij të lindjes nëse do të ishte gjallë. Edhe pse ai nuk jeton më, muzika dhe...

“Emisionin e kujt do të marrësh?”/ Xhensila Pere thumbon moderatoren
Showbizz 14:38 - 28 Shkurt, 2021

“Emisionin e kujt do të marrësh?”/ Xhensila Pere thumbon moderatoren

Modelja Xhensila Pere ka thumbuar moderatoren Xhesi Muçaj pasi zuri vendin e saj në emisionin “Dy botë.”.E ftuar në emisionin“ExPuls”, e pyetur se nga gazetari se...

“Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen
Showbizz 14:02 - 28 Shkurt, 2021

“Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen

Sot në rubrikën “Në Trotuar”, Ana Lleshi dhe Bledi Mane kanë patur një debat shumë të fortë mes të dyve saqë ish konkurrnetja është detyruar të...

“Lyju pak me…”/ Mamaja i jep Rita Orës këshillën tipike shqiptare
Showbizz 11:58 - 28 Shkurt, 2021

“Lyju pak me…”/ Mamaja i jep Rita Orës këshillën tipike shqiptare

Këngëtarja me famë botërore me origjinë shqiptare, Rita Ora ndodhe në Australi pasi është pjesë e talentshoët The Voice në Australi. Ajo do të jetë pjesë...

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”
Showbizz 10:33 - 28 Shkurt, 2021

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”

Gayana Bagdasaryan, e njohur si “Miss Geni”, është një nga modelet me  trupin më seksi në botë. Ajo është shprehur se në trupin e sja nuk...