Connect with Us

Showbizz

Showbizz 10:00 - 16 Janar, 2015

Të kujt janë këto papuçe?!

Në këto ditë të ftohta dimri të gjithë vishemi sa më trashë, por nëpër rrjetet sociale po qarkullojnë këto papuçe të lezetshme që me siguri doni...

Showbizz 09:22 - 16 Janar, 2015

Justin Bieber i ofrojnë 2milion dollarë për një rol gay

Justin Bieber i kanë ofruar 2 milion dollarë vetëm të luaj rolin e një mashkulli gay në një film pornografik. Ka qenë vet aktori  Johnny Rapid, i...

Showbizz 09:18 - 16 Janar, 2015

Greta & Eni Koçi një këngë për motrat jetime

“S’jam jetime” është bashkëpunimi që na vjen nga motrat Koçi. Greta dhe Eni kanë bashkuar forcat dhe na kanë sjellë një baladë melankolike për dashurinë mes...

Showbizz 09:00 - 16 Janar, 2015

Bleona koncert në LA

Ja ka dalë gjithmonë të qëndrojë në qendër të vëmendjes,duke dominuar gjithmonë kpertinat e shtypir rozë shqiptar por edhe të huaj dhe duket se Bleona Qereti...

Showbizz 22:00 - 15 Janar, 2015

Ja kush është VIP-i më aktiv në Instagram

Reperi Snopp Dogg është shpallur personi më aktiv në Instagram ndër njerëzit e famshëm në gjithë botën. 43-vjeçari ka hedhur më shumë statuse dhe foto nga...

Showbizz 21:00 - 15 Janar, 2015

Gale na provokon

Kelly Gale është një ndër modelet më të kërkuara dhe padyshim një nga  ikonat e “Victoria’s Secret”. Bukuroshja nuk ndalet sepse të martën mbrëma ajo u...

Showbizz 20:00 - 15 Janar, 2015

Naya Rivera lahet cdo ditë

Duke folur në emisionin “The View”, 28-vjeçarja Naya Rivera tha se të bardhët bëjnë dush më shumë se njëherë në ditë. “Mamaja ime është gjysmë e...

Showbizz 19:00 - 15 Janar, 2015

Nuk mungojnë selfiet e Kim

Ajo është e bukur,fantastike dhe duket se e di mjaft mirë këtë. Kim Kardashian ka postuar disa foto në Instagram ndërkohë që po trajtohej në një...

Showbizz 18:00 - 15 Janar, 2015

Clancy na habit

Linjat e saj të përsosura janë ato që kanë bërë që ajo të pushtojë kopertinat e revistave dhe jo vetëm.Modelja Abbey Clancy e cila është shquar...

Showbizz 17:00 - 15 Janar, 2015

Nicholson: “Femrt smë besojnë”

Ndodh që shpesh meshkujt donzhuanë të mos ndihen ende të sigurt për gruan e duhur të jetës së tyre.Teksa vitet kalojnë i parezistueshmi aktori Jack Nicholson...