Connect with Us

Showbizz

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”
Showbizz 11:21 - 2 Mars, 2021

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga bëri të ditur lajmin e hidhur për humbjen e babait të saj. Ai humbi jetën pas betejës së vështirë me...

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin
Showbizz 10:57 - 2 Mars, 2021

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Pak javë më parë, modelja italiane Maria Bove dhe këngëtari shqiptar Robert Berisha befasuan ndjekësit në rrjetet sociale ku u shfaqën duke u puthur me njëri-tjetrin....

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane
Showbizz 10:16 - 2 Mars, 2021

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Anna Durkin është një modele shumë e njohur nga Australia. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Anna reklamon veshje të markave të...

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher
Showbizz 09:52 - 2 Mars, 2021

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Kristen Hancher është një aktore kanadeze dhe influencuese e mediave sociale. Hancher lindi në Ontario, Kanada. Ajo filloi karrierën e saj në kanalin e transmetimit të...

Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë/ Kjo është modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa mend
Showbizz 09:24 - 2 Mars, 2021

Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë/ Kjo është modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa mend

Breana Tiesi lindi dhe u rrit në Los Angeles, California . Ajo filloi të postonte foto në Instagram dhe shpejt fitoi shumë ndjekës. Ajo ka modeluar...

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur
Showbizz 16:21 - 1 Mars, 2021

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Trekëndëshi i dashurisë, Ledjana, Mevlani, Antonela janë kthyer në personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Mevlani ka deklaruar se ndodhet mes pëlqimit për të dyja...

Aktorja turke tregon për dhunën në familje/ "Kishim frikë nga babai"
Showbizz 15:55 - 1 Mars, 2021

Aktorja turke tregon për dhunën në familje/ “Kishim frikë nga babai”

Demet Ozdemir, si asnjëherë më parë ka rrëfyer për jetën e saj familjare. Ajo është shprehur se ka përjetuar dhunën në familja duke treguar se i...

Showbizz 15:26 - 1 Mars, 2021

Në arrati prej javësh/ Gjykata e Kukësit dënon me burg Fjolla Morinën

Për këngëtaren Fjolla Morina është vendosur dënimi me burg nga Gjykata e Kukësit. Ndaj këngëtares është ndryshuar masa nga “arrest shtëpie” në “arrest me burg” për...

Pas përfundimit të Love Story/ Saimiri merr vendimin e papritur
Showbizz 15:15 - 1 Mars, 2021

Pas përfundimit të Love Story/ Saimiri merr vendimin e papritur

Saimir Kasemi dhe Meri Murrizi po shijojnë lidhjen e tyre jashtë emisionit. Shpesh herë ata kanë publikuar foto ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe i...

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni
Showbizz 14:36 - 1 Mars, 2021

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni

Javën e kaluar në emisionin “Përputhen” pati shumë debate dhe zënka pas hyrjes së konkurrentit të ri, Dorjanit. Pas batutave në emision e ditës së enjte,...