Connect with Us

Showbizz

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit
Showbizz 14:11 - 1 Dhjetor, 2020

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit

Mbrëmjen e kaluar, u trnasmetua një nga episode e reja të emisionit “Love Story”. “Princi” Saimir kishte realizuar një takim në një dhomë masazhi me një...

Showbizz 14:06 - 1 Dhjetor, 2020

Ndjekësit e kritikojnë për mosmbajtjen e distancës/ Dojna Mema: E kam kaluar Covid, jam e parrezikshme për të tjerët

Moderatorja Dojna Mema prezantoi koncertin e “Natës së Bardhë” , i cili u mbajt më 29 Nëntor. Ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ishte pa...

Capital T dhe Ledri e refuzuan për bashkëpunim/ Fifi zbulon arsyen
Showbizz 14:01 - 1 Dhjetor, 2020

Capital T dhe Ledri e refuzuan për bashkëpunim/ Fifi zbulon arsyen

Fifi është një nga këngëtaret që ka bërë shumë hite dhe këngët e saj pëlqehen dhe kanë miliona klikime në Youtube. Fifi ka treguar se dy...

“A ia bën kafen Çiljetës?”/ Alban Hoxha flet për marrëdhënien me këngëtaren
Showbizz 13:56 - 1 Dhjetor, 2020

“A ia bën kafen Çiljetës?”/ Alban Hoxha flet për marrëdhënien me këngëtaren

Si rrallëherë, portieri Alban Hoxha ka folur për marrëdhënien me këngëtaren Çiljeta Xhilaga. Duke qenë se çifit kanë preferuar që lidhjen ta mbajnë larg mediave, shumë...

U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi
Showbizz 13:51 - 1 Dhjetor, 2020

U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi

Make up artisti Arbër Bytyqi, është më i kërkuari nga vipat shqiptar. Ai kujdeset për pamjen e shumë prej personazheve publikë. I ftuar në emisionin e...

Tayna apo Melinda?/ Ja kë zgjedh Capital T
Showbizz 13:48 - 1 Dhjetor, 2020

Tayna apo Melinda?/ Ja kë zgjedh Capital T

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të susksesshëm të momentit. Ai po shijon suksesin e albumit të tij më të ri “Sculpture”...

Bashkëshortja e Agron Llakaj feston 60-vjetorin/ Aktori i bën urimin e veçantë: “Do pimë dolli zemre e dashurie”
Showbizz 13:46 - 1 Dhjetor, 2020

Bashkëshortja e Agron Llakaj feston 60-vjetorin/ Aktori i bën urimin e veçantë: “Do pimë dolli zemre e dashurie”

Bashkëshortja e aktorit të humorit Agron Llakaj, Kostandina, feston ditën e sotme 60 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë kaq të veçantë për të...

“Më hoqe për të më patur vetëm për vete”/ Ish konkurrentja zbulon mesazhin e Saimirit
Showbizz 13:07 - 1 Dhjetor, 2020

“Më hoqe për të më patur vetëm për vete”/ Ish konkurrentja zbulon mesazhin e Saimirit

Ish konkurrentja e Love Story, Klea Shkurti, ka treguar më shumë rreth mbrëmjes së eleminimt dhe përjetimit të saj ndaj zgjedhjes së Saimirt. Ajo gjithashtu ka...

Nga jeta personale, te karriera, deklaratat për homoseksualët dhe “Agimin e Artë”/ Kush është Notis Sfakianakis
Showbizz 19:20 - 30 Nentor, 2020

Nga jeta personale, te karriera, deklaratat për homoseksualët dhe “Agimin e Artë”/ Kush është Notis Sfakianakis

Policia greke ka arrestuar mbrëmjen e djeshme këngëtarin e famshëm Notis Sfakianakis, pasi u kap me 2 gramë kokainë dhe 1 pistoletë në makinën e tij...

U gjobit me 10 mijë paund për shkelje të rregullave të izolimit/ Rita Ora kërkon falje publike
Life Style 17:30 - 30 Nentor, 2020

U gjobit me 10 mijë paund për shkelje të rregullave të izolimit/ Rita Ora kërkon falje publike

Këngëtarja Rita Ora, ka kërkuar falje publike pasi u gjobit me 10 mijë £ për shkelje të rregullave të izolimit. Ajo ka thënë se shkelja ka...