Connect with Us

Life Style

Horoskopi i muajit Korrik për financat/ Çfarë parashikojnë yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:09 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i muajit Korrik për financat/ Çfarë parashikojnë yjet për xhepat tuaj

Dashi Gjatë këtij muaji do të keni më pak të ardhura në buxhetin tuaj familjar ose shpenzimet tuaja do të jenë më të larta. Kjo mund...

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë
Showbizz 11:39 - 29 Qershor, 2020

“Më në fund…”/ Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Aktori i humorit Florjan Binaj ka ndarë me të gjithë fansat e tij lajmin e mirë se tashmë nuk është i infektuar nga Covid-19. Nëpërmjet një...

Horoskopi i dashurisë për muajin Korrik/ Çfarë i pret beqarët dhe të dashuruarit
Horoskopi 11:27 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i dashurisë për muajin Korrik/ Çfarë i pret beqarët dhe të dashuruarit

Dashi Surprizat këtë muaj do të lidhen me njohje të papritura me njerëz interesantë. Burrat do të kenë raste për takime të këndshme. Do të keni...

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën
Horoskopi 10:52 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën

Dashi Kini kujdes në bisedat me njerëzit e lindur nën shenjën e Demit, Virgjëreshës ose Bricjapit. Mos nxitoni të shpërndani me naivitet informacione personale ose konfidenciale....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju
Horoskopi 10:11 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju

Dashi Marsi në shenjë jep energji ndërsa Jupiteri dhe Saturni në aspektin e kundërt tregojnë se ju po luftoni si profesionalisht ashtu edhe në mënyrë sentimentale....

Nazan arratiset dhe vajzat vendosin të shpëtojnë Xhemrenë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:55 - 29 Qershor, 2020

Nazan arratiset dhe vajzat vendosin të shpëtojnë Xhemrenë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Emel ka mbyllur Nazanin në një shtëpi të braktisur për të finalizuar planin e saj për të marrë pasurinë e Xhemresë. Ndërkohë vijon të torturojë Xhemrenë....

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit
Showbizz 09:48 - 29 Qershor, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin
Showbizz 09:28 - 29 Qershor, 2020

Modelja më s*ksi e revistës Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjeçare. Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në...

E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujt
Showbizz 09:14 - 29 Qershor, 2020

E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale. Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka...

Horoskopi 08:17 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi javor, nga 29 qershor deri në 5 korrik 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Merkuri do ndikoje pozitivisht këtë jave ne jetën e çifteve. Do jeni te qete dhe te duruar. Besimi për njeri...