Connect with Us

Life Style

Tërbon meshkujt me format e saj/ Përvëluese dhe shpërthyese, fotot e modeles s*ksi të Instagramit
Showbizz 10:01 - 30 Qershor, 2020

Tërbon meshkujt me format e saj/ Përvëluese dhe shpërthyese, fotot e modeles s*ksi të Instagramit

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë...

Modelja me të pasmet më të bukura/ Njihuni me bukuroshen meksikane që po çmend rrjetin
Showbizz 09:51 - 30 Qershor, 2020

Modelja me të pasmet më të bukura/ Njihuni me bukuroshen meksikane që po çmend rrjetin

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë....

Tundon me format provokuese/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller
Showbizz 09:24 - 30 Qershor, 2020

Tundon me format provokuese/ Fotot më sensuale të Tiffany Keller

Tiffany Keller është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo ka arritur të fitojë shumë fansa falë formave të saj dhe fotove provokuese që Tiffany...

Horoskopi i ditës, 30 qershor 2020
Horoskopi 08:10 - 30 Qershor, 2020

Horoskopi i ditës, 30 qershor 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Ambienti yjor do iu sjelle shume te papritura. Jeta sentimentale do jete për te gjithë e paqëndrueshme, e pasigurte dhe...

Showbizz 17:03 - 29 Qershor, 2020

E propozoi në mes të emisionit/ Moderatori flet për herë të parë pas ndarjes nga vajza e Agim Bajkos

Të gjithë u suprizuam pak kohë më parë ku moderatori Ardit Roshi bëri gjestin romantik, duke propozuar në emision vajzën e Agim Bajkos, Blerina Bajko. “Në...

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”
Showbizz 16:46 - 29 Qershor, 2020

Revoltohet këngëtari i famshëm: “Jemi të lodhur nga lajme të pavërteta”

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se çifti i njohur i showbizit, Beren Saat dhe Kenan Dogulu i kanë dhënë fund martesës së tyre. Pas...

Mposht Covid-19/ Menaxheri i Babastars: “Nga sot mos u frikësoni të më flisni”
Showbizz 16:30 - 29 Qershor, 2020

Mposht Covid-19/ Menaxheri i Babastars: “Nga sot mos u frikësoni të më flisni”

Menaxheri i grupit “Babastars”, Dekorim Sahiti ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e mirë. Dekori ka treguar se tashmë është I shëruar plotësisht nga Covid-19....

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini
Showbizz 16:13 - 29 Qershor, 2020

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arilena si rrallë herë është shfaqur më seksi se kurrë teksa...

Kivanc dhe Tuba ritkhehen sërish bashkë/ Bëhen pjesë e projektit të rëndësishëm
Showbizz 15:47 - 29 Qershor, 2020

Kivanc dhe Tuba ritkhehen sërish bashkë/ Bëhen pjesë e projektit të rëndësishëm

Dy aktorët më të njohur në Turqi, Kivanç Tatlitug dhe Tuba Buyukustun patën një sukses të madh me serialin “Xhesuri dhe e bukura”. Ky serial theu...

“Bomba” amerikane publikon videon e nxehtë/ Zbulon “hallin e madh” gjatë karantinës dhe i vë qëllimin vetes
Showbizz 15:14 - 29 Qershor, 2020

“Bomba” amerikane publikon videon e nxehtë/ Zbulon “hallin e madh” gjatë karantinës dhe i vë qëllimin vetes

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Bukuroshja është komentuar gjithnjë për format e saj bombastike dhe pozat dhe videot provokuese....