Connect with Us

Life Style

Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot më përvëluese të Arbenita Ismajlit
Showbizz 09:45 - 1 Korrik, 2020

Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot më përvëluese të Arbenita Ismajlit

Arbenita Ismajli është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Kosova është komentuar shpesh herë në mediat rozë për format e saj bombastike si dhe...

Një “bishë” e vërtetë/ Fotot e modeles më të nxehtë të momentit
Showbizz 09:34 - 1 Korrik, 2020

Një “bishë” e vërtetë/ Fotot e modeles më të nxehtë të momentit

Cristina Buccino është një modele dhe showgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua...

Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit
Showbizz 09:19 - 1 Korrik, 2020

Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë...

Horoskopi i ditës, 1 korrik 2020
Horoskopi 08:02 - 1 Korrik, 2020

Horoskopi i ditës, 1 korrik 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Ata qe janë ne çift do jene me te gatshëm sesa zakonisht dhe me te kujdesshëm për te plotësuar dëshirat...

Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit
Showbizz 18:00 - 30 Qershor, 2020

Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit

Anxhelina Hadërgjonaj i ka vënë flakën rrjetit me fotot e saj me bikini nga pushimet. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram...

FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi
Showbizz 16:35 - 30 Qershor, 2020

FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi

Ish moderatorja, Amarda Toska është një nga personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar. Edhe pse prej kohësh nuk e kemi parë në...

Studiuesit paralajmërojnë çiftet/ Çfarë ndodh me shëndetin e partnerit tuaj nëse e teproni me kritikat
Life Style 16:17 - 30 Qershor, 2020

Studiuesit paralajmërojnë çiftet/ Çfarë ndodh me shëndetin e partnerit tuaj nëse e teproni me kritikat

Të qenit hiperkritik, shumë kërkues dhe  të provokosh shpesh herë nervat e partnerit mund të ndikojë në shëdnetin e tyre dhe rrezikshmërin e një vdekje më...

Zajmina Vasjari nuk ndalet me videot seksi/ Ekspozon format perfekte me bikini
Showbizz 15:26 - 30 Qershor, 2020

Zaimina Vasjari nuk ndalet me videot seksi/ Ekspozon format perfekte me bikini

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me videot seksi nga pushimet. Teksa po udhëton me jahtin e saj, Zaimina...

Blogerja tregon truket/ Si e fsheh celulitin në fotot me bikini
Life Style 15:06 - 30 Qershor, 2020

Blogerja tregon truket/ Si e fsheh celulitin në fotot me bikini

Rrjetet sociale pasqyrojnë një jetë që shumë njerëz e dëshirojnë. Influencueset e Instagramit tregojnë nëpërmjet postimeve shfaqin jetën perfekte. Shumë prej tyre përdorin truke dhe kënde...

Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik
Horoskopi 14:17 - 30 Qershor, 2020

Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik

Peshorja Shenja më e pafat për muajin Korrik dhe që mban vendin e parë është Peshorja. Muaji do të jetë i rëndë për shkak të pozitës...