Connect with Us

Life Style

Life Style 11:54 - 31 Korrik, 2019

Pelin dhe Arzu po planifikojnë një hakmarrje të frikshme/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu dhe Pelin bëjnë planin e hakmarrjes. Ato bashkëpunojnë për të ndarë nga jeta armiket e njëra-tjetrës. Arzu do të largojë nga jeta Merven ndërsa Pelin...

Life Style 11:23 - 31 Korrik, 2019

WOW! “Superbomba” shqiptare/ 40 fotot “shpërthyese” të Luana Vjollcës me bikini

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit. gjithashtu është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Përveç moderimit Luana ka...

Life Style 10:17 - 31 Korrik, 2019

Horoskopi i muajit Gusht plot surpriza/ Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ditët e fundit të korrikut dhe ato të parat të muajit gusht do të jenë stresuese për dashin, sepse problemet që do të hasni në...

Life Style 15:53 - 30 Korrik, 2019

Dashuria, ndjenjat dhe jeta/ 10 këshillat e vlefshme të modeles së famshme italiane

Marta Marzotto është një nga stilistet dhe modelet më të famshme italiane. Gjatë një interviste për revistën e njohur “Sette”, ajo ka dhënë 10 këshilla që...

Life Style 14:43 - 30 Korrik, 2019

Keni nevojë për një smartphone të ri?/ Zbuloni se kur është momenti i duhur për ta patur

Nëse keni ndërmend të blini një telefon të ri iu këshillojmë të mos e bëni tani. Vetëm në dy muaj, kompanitë më të mëdha në botë,...

Life Style 12:33 - 30 Korrik, 2019

Serhan takon Ojën/ A do të mundet të zbulojë se ajo është shtatzënë?

Serhan me një shishe verë në duar shkon tek Oja dhe i kërkon asaj që për herë të fundit të pinë nga një gotë së bashku....

Life Style 15:46 - 29 Korrik, 2019

Apple me surpriza/ Së shpejti do të sjellë rrjetin 5G

Sipas një shënimi të përditësuar nga analisti Ming-Chi Kuo i cituar nga MacRumors, Apple do të sjellë tre modele iPhone me shpejtësi të internetit 5G në...

Life Style 15:33 - 29 Korrik, 2019

“Armiku” i Osteoporozës/ 7 ushqimet që ndihmojnë në parandalimin e kësaj sëmundjeje

Ushqimet me kalcium dhe vitaminë D janë veçanërisht të mira për rritjen e densitetit të kockave. Këto janë lëndët ushqyese më të njohura kur mendojmë për...

Life Style 12:07 - 29 Korrik, 2019

Horoskopi javor 29 Korrik deri më 4 Gusht/ Zbuloni cilat do të jenë prioritetet tuaja për këtë javë

Kjo javë në vija të përgjithshme do të jetë e mirë dhe gjatë saj do të ndihemi të gëzuar. Është momenti të lemë pas vështirësitë e...

Life Style 10:36 - 29 Korrik, 2019

Serhan i tregon Merves se e dashuron Ojan/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu i kërkon Ojas të ftojë Burxhun në festën e verës. Serhan fton Merven për drekë dhe i tregon që është shumë i sigurt se ajo...