Connect with Us

Life Style

Horoskopi i ditës, 1 mars 2021
Horoskopi 08:02 - 3 Mars, 2021

Horoskopi i ditës, 3 mars 2021

Dashi Ju mund të zbuloni se instinktet tuaja janë të drejta, veçanërisht kur njerëzit e tjerë janë të shqetësuar. Kjo intuitë e rritur ka të ngjarë...

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat
Showbizz 16:29 - 2 Mars, 2021

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju,...

Showbizz 15:04 - 2 Mars, 2021

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina. Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares,...

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit
Showbizz 14:00 - 2 Mars, 2021

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj. Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta,...

Bashkëpunimi me  Mevlanin/ Juli i Përputhen tregon kujt i dedikohet kënga “X5”
Showbizz 13:19 - 2 Mars, 2021

Bashkëpunimi me  Mevlanin/ Juli i Përputhen tregon kujt i dedikohet kënga “X5”

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlan Shaba dhe Julian Lala sollën bashkëpunimin e tyre të parë “X5”. Kjo këngë ju kushtohet vajzave që janë të dhëna pas...

“Ka hyrë në jetën e tij që kur ishte 3 vjeç”/ Çiljeta flet për marrëdhënien e Albanit me Fernandon
Showbizz 12:41 - 2 Mars, 2021

“Ka hyrë në jetën e tij që kur ishte 3 vjeç”/ Çiljeta flet për marrëdhënien e Albanit me Fernandon

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë një nga çiftet më të komentuar dhe të pëlqyera të shoëbizit. Këngëtarja ka zbuluar se me Albanin janë në  një...

Rudina Magjistari tregon për eksperiencën e saj me Covid/ “Nuk ishte e lehtë, kanë qenë trajtime të forta dhe intensive”
Showbizz 12:09 - 2 Mars, 2021

Rudina Magjistari tregon për eksperiencën e saj me Covid/ “Nuk ishte e lehtë, kanë qenë trajtime të forta dhe intensive”

Pas disa ditësh në izolim prej Covid-19, Rudina Magjistari u rikthye në ekran ku dhe ka treguar eksperiencën e saj. Ajo zbuloi se ishte infektuar me...

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”
Showbizz 11:21 - 2 Mars, 2021

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga bëri të ditur lajmin e hidhur për humbjen e babait të saj. Ai humbi jetën pas betejës së vështirë me...

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin
Showbizz 10:57 - 2 Mars, 2021

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Pak javë më parë, modelja italiane Maria Bove dhe këngëtari shqiptar Robert Berisha befasuan ndjekësit në rrjetet sociale ku u shfaqën duke u puthur me njëri-tjetrin....

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Maxhide i bën kërkesën e papritur Ezhderit
Life Style 10:37 - 2 Mars, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Maxhide i bën kërkesën e papritur Ezhderit

Maxhide i kërkon fëmijë Ezhderit dhe gjithashtu të martohen bashkë. Zehra dëgjon fshehtas bisedën mes tyre. Ajo bën skandal dhe i tregon Kaderit çfarë dëgjoi. Ezhder...