Connect with Us

Life Style

Life Style 00:02 - 29 Maj, 2016

Horoskopi 29 Maj 2016

Dashi Sot do merrni vendime te rëndësishme ne jetën tuaj ne çift te cilat do ju mbushin me gëzim te dyve. Mundohuni t’i shprehni akoma dhe...

Life Style 23:48 - 28 Maj, 2016

7 arsyet pse tradhtojnë njerëzit

Në vitin 2015, një studim ka demaskuar Facebook-un, duke thënë se është kërcënimi më i madh në një marrëdhënie sepse inkurajon njerëzit të tradhtojnë. Ky hulumtim...

Life Style 22:03 - 28 Maj, 2016

Këshilla që një 60 vjeçare i jep një 30 vjeçareje

Margaret Manning, është autorja e revistës online ‘’Syxty and me’’, për femra mbi 60 vjeç. Në revistën e saj, ajo ka prezantuar historitë e shumë femrave...

Life Style 21:00 - 28 Maj, 2016

Princesha e Bel-Air/ Njihuni me rezidencën e Jennifer Lopez

Dashuria e saj nuk kushton asgjë, por rezidenca e saj e re, kushton shumë qindarka. Sipas TMZ, Jennifer Lopez është pronarja e rezidencës 40 milion dollarëshe...

Life Style 17:15 - 28 Maj, 2016

VIDEO/ Qeni që të shpreh dashurinë…duke folur

Ky qen ‘’husky’’, bën një deklaratë dashurie për pronarët e vetë, pasi ata i thonë se e duan. Kjo është një provë që tregon se qentë...

Life Style 16:30 - 28 Maj, 2016

Foto që vërtetojnë se çdo njeri ka nevojë për një qen në jetën e tyre

Nuk është sekret që qentë ka kanë qenë gjithnjë simbol i besnikërisë dhe devotshmërisë. Në fotot e mëposhtme, do të shikoni se njeriut i nevojitet miqësia...

Life Style 16:00 - 28 Maj, 2016

Shembuj qesharakë që tregojnë llogjikën e maceve

Jeta pa macet do të ishte një mankth, sepse do të ishte pa gëzim dhe e mërzitshme. Ata që kanë mace e dinë se ato janë...

Life Style 15:45 - 28 Maj, 2016

Iluzion optik/ Gjejeni kush po përqafon kë në foto

Në një foto të postuar në Imgur katër ditë më pare, dallohen dy njerëz që po përqafohen. Po ta shikoni me kujdes, mund të na thoni...

Aktualitet 12:37 - 28 Maj, 2016

FOTO/ Zbulohet i dashuri i Joleza Kokës

Edhe pse politika është një profesion që s’ka lidhje me botën rozë dhe atë të showbiz-it, ka disa personazhe të politikës që shpesh përfshihen në lajmet...

Life Style 00:02 - 28 Maj, 2016

Horoskopi 28 Maj 2016

Dashi Venusi do ketë ndikim te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe me ne fund do i rregulloni problemet qe ju kane...