Connect with Us

Life Style

Life Style 21:40 - 1 Gusht, 2019

Nga whiskey tek çokollata/ Bie miti i ushqimeve të këqija, ja çfarë duhet të konsumoni

Aspak për t’u habitur sipas nutricistëve, që besojnë se duke e privuar veten nga gjërat që ju dhurojnë kënaqësi, nuk do të jeni asnjëherë në shëndetin...

Life Style 21:25 - 1 Gusht, 2019

Një ‘sfidë’ e vërtetë/ Si të zgjidhni problemin e zgjimit herët në mëngjes

Zgjimi herët në mëngjes ësht një “makth” për të gjithë ata që duhet të ikin në punë ose të kenë një aktivitet tjetër. Por më poshtë...

Kuriozitete 15:10 - 1 Gusht, 2019

Zgjidh hënën që të pëlqen më shumë dhe zbulo të ardhmen tënde

Hëna përmban gjithnjë shumë mrekulli dhe mistere. Ka një influencë të madhe në jetët tona. Sipas kohës, Hëna ka forma dhe ngjyra të ndryshme. Zgjidh njërën...

Fashion 14:53 - 1 Gusht, 2019

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i...

Life Style 10:13 - 1 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Merve ia punon pas shpine Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Oja pret të ftuarit në festë. Merve dhe Pelin takohen me fëmijët para se të shkojnë në festë. Arzu bëhet gati duke menduar planin e hakmarrjes....

Life Style 11:54 - 31 Korrik, 2019

Pelin dhe Arzu po planifikojnë një hakmarrje të frikshme/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu dhe Pelin bëjnë planin e hakmarrjes. Ato bashkëpunojnë për të ndarë nga jeta armiket e njëra-tjetrës. Arzu do të largojë nga jeta Merven ndërsa Pelin...

Life Style 11:23 - 31 Korrik, 2019

WOW! “Superbomba” shqiptare/ 40 fotot “shpërthyese” të Luana Vjollcës me bikini

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit. gjithashtu është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Përveç moderimit Luana ka...

Life Style 10:17 - 31 Korrik, 2019

Horoskopi i muajit Gusht plot surpriza/ Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ditët e fundit të korrikut dhe ato të parat të muajit gusht do të jenë stresuese për dashin, sepse problemet që do të hasni në...

Life Style 15:53 - 30 Korrik, 2019

Dashuria, ndjenjat dhe jeta/ 10 këshillat e vlefshme të modeles së famshme italiane

Marta Marzotto është një nga stilistet dhe modelet më të famshme italiane. Gjatë një interviste për revistën e njohur “Sette”, ajo ka dhënë 10 këshilla që...

Life Style 14:43 - 30 Korrik, 2019

Keni nevojë për një smartphone të ri?/ Zbuloni se kur është momenti i duhur për ta patur

Nëse keni ndërmend të blini një telefon të ri iu këshillojmë të mos e bëni tani. Vetëm në dy muaj, kompanitë më të mëdha në botë,...