Connect with us
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet18:18 - 25 Shkurt, 2018

Presidenti i KE Juncker, mbërrin në Tiranë/ Pritet nga kryeministri Rama

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, ka mbërritur në Tiranë, për të zhvilluar vizitën e planifikuar në kuadër të...

Kryesore18:10 - 25 Shkurt, 2018

Dosja e Spillesë/ Pse Basha hesht dhe nuk reagon?!

Prej disa ditësh, në media, opinion publik dhe arenën politike është ndezur debati i tjetërsimit të pronave në Spille, skandal...

Sport17:59 - 25 Shkurt, 2018

United mumd Chelsean/ Mourinho hakmerret ndaj Contes

Manchester United ka fituar me rezultat 2-1 ndaj Chelseat në ndeshjen derbi të javës së 28-të të Ligës Premier. Skuadra...

Aktualitet17:28 - 25 Shkurt, 2018

Vizita e Juncker/ Mustafaj: Rama e Vuçiç fëmijët e përkëdhelur, por…

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Besnik Mustafaj, ka komentuar vizitën e presidentit të Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker. I ftuar...

Kosova & Rajoni17:24 - 25 Shkurt, 2018

Në muajin mars,arrestimet e para të Tribunalit Special

Prokurorit në largim, David Schwendiman, përpara se të lirojë zyrën e tij të Kryeprokurorit, më 31 mars i është kërkuar...

Opinione17:15 - 25 Shkurt, 2018

LSI/ Kur krenaria vjen përpara rënies

Nga Prof. Dr. Arben Manasterliu “Përpara shkatërrimit vjen kryelartësia, dhe përpara rrëzimit krenaria” tha Mbreti Solomon. Dhe ky nuk na...

Kosova & Rajoni17:12 - 25 Shkurt, 2018

Asociacioni/ Serbia kërcënon rrëzimin e Qeverisë së Kosovës

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka kërcënuar me rrëzimin e Qeverisë nëse Prishtina nuk e themelon Asociacionin e...

Advertisement