Connect with Us

Lajm i Rekomanduar

Lajm i Rekomanduar 14:35 - 16 Shtator, 2019

“The Indipendent” zbulon letrën kërcënuese/ Shantazhi i Veliajt për Bechettin i kushtoi 140 milionë euro shqiptarëve

E përditshmja prestigjioze britanike “The Indipendent”, i ka kushtuar një artikull shterues mbylljes së televizionit “Agon Channel” nga qeveria “Rama”, ku pas një përshkrimi telegrafik të...

Lajm i Rekomanduar 11:45 - 16 Shtator, 2019

Faktet që “gozhdojnë” Lulzim Bashën dhe tregojnë dështimin e tij

Ka një debat të fortë në lidhje me sjelljen politike të kreut të Partisë Demokratike. A është ai njeriu i duhur, a është vizionari, njeriu që...

Lajm i Rekomanduar 09:31 - 16 Shtator, 2019

“Tu thyhen dhëmbët të zgjedhurve hajdutë”/ Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që urimin e tij për nisjen e vitit të ri shkollor 2019-2010 ta bëjë me 10 nxënës model, me notat 10....

Lajm i Rekomanduar 08:08 - 16 Shtator, 2019

Horoskopi i ditës, 16 shtator 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Pritet qe partneri t’iu kushtoje me shume vëmendje gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Do kaloni çaste...

Lajm i Rekomanduar 15:33 - 15 Shtator, 2019

Vjedhja dhe dështimi i Veliajt me aksionin për pastrimin e Tiranës

Kryebashkiaku Erion Veliaj njoftoi me sukses në rrjetet sociale sot dhe e përshëndeti aksionin e tij, me mbështetjen që i ishte bërë nga njësitë administrative të...

Lajm i Rekomanduar 14:03 - 14 Shtator, 2019

Foto-“Si dy vëllezër siamezë”/ Detaji që nuk u pa në intervistën e Metës tek Çim Peka

Gazetari Çim Peka dhe presidenti ynë, Ilir Meta janë bërë së fundi miq për kokë. Përtej faktit se eksplorojnë malet e Shqipërisë bashkë, Peka një vit...

Basha në selinë e LSI
Lajm i Rekomanduar 11:36 - 14 Shtator, 2019

Zbulohen prapaskenat e djegies së mandateve/ Kryemadhi tradhëton Bashën

Në muajin dhjetor 2018, në kohën që studentët ishin në protesta, në media qarkulluan zëra për një djegie të mandateve nga ana e opozitës. Për më...

Lajm i Rekomanduar 10:48 - 14 Shtator, 2019

Ramës i dështon propaganda/ “Masakrohet” nga qytetarët

Kryeministri Edi Rama, vijon ritualin e tij të përditshëm, të propagandës në rrjetet sociale. Rama çdo ditë publikon në profilin e tij video apo foto që...

Lajm i Rekomanduar 08:23 - 14 Shtator, 2019

Kulluri “dush të ftohtë” Bashës/ Duhet të marrë valixhet, opozita më e çorientuar se kurrë

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri ka reaguar sërish sot në lidhje me situatën politike në vend. Në një postim në rrjetet sociale, Kulluri...

Lajm i Rekomanduar 08:02 - 14 Shtator, 2019

Horoskopi i ditës, 14 shtator 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Një klime e qete dhe e ngrohte do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite sot ne jetën tuaj ne çift. Do...