Connect with Us

Kronika

E rëndë në Selenicë të Vlorës/ E moshuara var veten në pemë
Kronika 09:41 - 7 Gusht, 2020

E rëndë në Selenicë të Vlorës/ E moshuara var veten në pemë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës së kaluar në fshatin Mazhar të Selenicës, ku një 85 vjeçare me iniciale Z.L dyshohet se ka varur...

Kronika 09:21 - 7 Gusht, 2020

Detaje shokuese nga Pogradeci/ 44-vjeçari tentoi të vrasë të bijën 15 vjeçe, por ndërhyri gjyshja

Detaje shokuese vijojnë të zbardhen nga Pogradeci, pas krimit të tmerrshëm të ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku djali i preu kokën të ëmës. Të afërmit e...

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në tortuar e përplas 4 persona
Kronika 08:45 - 7 Gusht, 2020

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në trotuar e përplas 4 persona

Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi, duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur ka humbur kontrollin e mjetit, dhe është ngjitur në trotuar duke...

Kronika 08:10 - 7 Gusht, 2020

Detaje të reja nga vrasja makabre në Pogradec/ 70 vjeçarja u godit në prani të mbesës së mitur

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja makabre, e ndodhur pasditen e djeshme në Pogradec. Fshati Buçimas është tronditur, pasi rreth orës 18:15, Olsi Çekiçi, 44...

Po udhëtonte me biçikletë/ Fëmija 8 vjeç përplaset nga motori
Kronika 23:23 - 6 Gusht, 2020

Po udhëtonte me biçikletë/ Fëmija 8 vjeç përplaset nga motori

Një aksident i rëndë ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orën 22:00 në Tiranë pranë zonën së “21 dhjetorit”. Mësoher se një motor me drejtues shtetasin me...

Aksident në Tiranë, motori përplas këmbësorin
Kronika 22:28 - 6 Gusht, 2020

Aksident në Tiranë, motori përplas këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se drejtuesi i një motori ka përplasur një këmbësor pranë Poliklinikës nr.9 Ambulanca ndodhet...

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Sarandë. Sipas të dhënave të para, bëhet fjalë për një përplasje me armë mes dy grupe personash në kodrën mbi rrugën e pestë të qytetit. Të shtënat janë qëlluar me armë të tipit pistoletë dhe kallashnikov. Mësohet se përplasja ka ndodhur në një rrugicë pranë një lokali. Policia e Sarandës dhe FNSH kanë rrethuar vendin e ngjarjes.
Kronika 21:56 - 6 Gusht, 2020

Përplasje me armë mes dy grupeve në Sarandë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Sarandë. Sipas të dhënave të para, bëhet fjalë për një përplasje  me armë mes...

I preu kokën nënës në Pogradec/ Dëshmia e autorit: Nuk pendohem, do të ndodhte një ditë
Kronika 21:48 - 6 Gusht, 2020

I preu kokën nënës në Pogradec/ Dëshmia e autorit: Nuk pendohem, do të ndodhte një ditë

Sikur të mos mjaftonte krimi i rëndë i vrasjes së një 70-vjeçareje nga i biri me të meta mendore, ngjarja merr përmasa horror pas asaj që...

Zbulohet e shkuara e errët e 44-vjeçarit që vrau nënën/ I arrestuar në Greqi, Belgjikë e Itali për drogë
Kronika 20:52 - 6 Gusht, 2020

Zbulohet e shkuara e errët e 44-vjeçarit që vrau nënën/ I arrestuar në Greqi, Belgjikë e Itali për drogë

Janë zbardhur të tjera detaje nga ngjarja horror që ndodhi pasditen e sotme në fshatin Bucimas të Pogradecit. 44 vjecari Olsi Çekiçi, me probleme të shëndetit...

Zbardhen detajet horror të vrasjes në Pogradec/ Djali i preu kokën nënës dhe e vari tek dera
Kronika 19:54 - 6 Gusht, 2020

Zbardhen detajet horror të vrasjes në Pogradec/ Djali i preu kokën nënës dhe e vari tek dera

Janë zbardhur detajet tronditëse nga vrasja e ndodhur pasditen e sotme në Pogradec, ku 44-vjeçari Olsi Çekiçi, me probleme të shëndetit mendor, masakroi nënën e tij...