Connect with us
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Sport18:45 - 25 Shkurt, 2018

Bora mbulon stadiumin/ Arbitri shtyn ndeshjen Juventus-Atalanta

Reshjet e dendura të borës, kanë dhënë efektin e tyre edhe në futboll. Sfida e mbrëmjes së sotme, e parashikuar...

Aktualitet18:32 - 25 Shkurt, 2018

Kush është ish-bashkëshortja e Bojken Lakos që u arrestua nga policia?

Prokuroria e Durrësit, në bashkëpunim me Sektorin e Krimit Ekonomik në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, akuzojnë Olesia Dukën, për...

Aktualitet18:18 - 25 Shkurt, 2018

Presidenti i KE Juncker, mbërrin në Tiranë/ Pritet nga kryeministri Rama

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, ka mbërritur në Tiranë, për të zhvilluar vizitën e planifikuar në kuadër të...

Kryesore18:10 - 25 Shkurt, 2018

Dosja e Spillesë/ Pse Basha hesht dhe nuk reagon?!

Prej disa ditësh, në media, opinion publik dhe arenën politike është ndezur debati i tjetërsimit të pronave në Spille, skandal...

Sport17:59 - 25 Shkurt, 2018

United mumd Chelsean/ Mourinho hakmerret ndaj Contes

Manchester United ka fituar me rezultat 2-1 ndaj Chelseat në ndeshjen derbi të javës së 28-të të Ligës Premier. Skuadra...

Life Style17:50 - 25 Shkurt, 2018

12 arsye pse partnerit nuk i pëlqen seksi me ty

Shpesh femrat fajësojnë veten kur partneri nis të shfaqë shenjat e para ndaj dëshirës së ulët për seks. Ato ndjejnë...

Kuriozitete17:35 - 25 Shkurt, 2018

Hidhet poshtë 1 nga mitet më të mëdha për virgjërinë

Dy profesionistë shëndetësor hodhën poshtë një mit për virgjërinë dhe duan që të gjithë të marrin vesh. Duke folur për...

Advertisement