Connect with Us

Horoskopi

Horoskopi 10:09 - 11 Gusht, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe financat në fokus

Dashi Ky është një qiell shumë i veçantë për çështje ekonomike dhe të punës : kërkon pak maturi! Tani për tani e ardhmja juaj në një...

Horoskopi 08:01 - 11 Gusht, 2020

Horoskopi i ditës, 11 gusht 2020

DASHI21. mars – 20. prill Sot , jeta juaj sentimentale do marre një kthese tjetër. Do i harroni sa hap e mbyll sytë te gjitha debatet...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Mësoni si do të jetë ky fillim jave për secilën shenjë
Horoskopi 10:00 - 10 Gusht, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Mësoni si do të jetë ky fillim jave për secilën shenjë

Dashi Ky muaj është pak i ashpër për marrëdhëniet. Ende ka shumë përgjigje në pritje për vendin e punës dhe madje edhe bizneset sentimentale duken pak...

Horoskopi i ditës, 10 gusht 2020
Horoskopi 08:01 - 10 Gusht, 2020

Horoskopi i ditës, 10 gusht 2020

DASHI21. mars – 20. prill Sot , jeta juaj sentimentale do marre një kthese tjetër. Do i harroni sa hap e mbyll sytë te gjitha debatet...

Horoskopi 15:55 - 9 Gusht, 2020

Punonjës të thjeshtë apo menaxherë të suksesshëm/ Zbuloni se çfarë preferojnë gratë sipas shenjës së horoskopit

1) Dashi Shenja është mjaft impulsive, siç dihet. Gratë e shenjës janë të prirura të ndërmarrin karrierë sipërmarrëse ose, të paktën, nuk kanë frikë të përfshihen...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 10-17 Gusht 2020, lexoni parashikimet e yjeve
Horoskopi 12:08 - 9 Gusht, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 10-17 Gusht 2020, lexoni parashikimet e yjeve

Dashi Puna: Gjatë javës, jini të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja me gratë me të cilat punoni ose keni kontakte biznesi. Gjatë kësaj jave, përpiquni të planifikoni...

Takime dhe njohje të reja/ Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme
Horoskopi 11:39 - 9 Gusht, 2020

Takime dhe njohje të reja/ Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme

Dashi Gjatë javës do të entuziazmoheni për zhvillimin e ngjarjeve në jetën e një personi të lindur nën shenjën e Dashit, Luanit ose Shigjetarit. Gratë do...

Këto shenja duhet të kenë kujdes me financat/ Ja si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë javën e ardhshme
Horoskopi 11:16 - 9 Gusht, 2020

Këto shenja duhet të kenë kujdes me financat/ Ja si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë javën e ardhshme

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashi, ka ditë përpara jush në të cilat do të përjetoni probleme bezdisëse në lidhje me financat ose njerëzit...

Horoskopi javor, 10-17 Gusht/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 10:50 - 9 Gusht, 2020

Horoskopi javor, 10-17 Gusht/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Dashi Gjatë javës, jini të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja me gratë me të cilat punoni ose keni kontakte biznesi. Gjatë kësaj jave, përpiquni të planifikoni mirë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për secilën shenjë
Horoskopi 10:07 - 9 Gusht, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për secilën shenjë

Dashi Ju vazhdoni të ndjeni një trazirë të madhe të brendshme që mund t’ju bëjë të padurueshëm, të imponuar. Ky qëndrim ndihmon për të jetuar atë...