Connect with Us

Denoncim

Denoncimi i Fiks Fare/ Plumba dhe gjak mes ndërtuesve, 120 familje lihen në mes të rrugës!
Denoncim 23:15 - 13 Janar, 2021

Denoncimi i Fiks Fare/ Plumba dhe gjak mes ndërtuesve, 120 familje lihen në mes të rrugës!

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës konfliktin mes dy ndërtuesve në Tiranë, të cilët kanë lënë në mes të rrugës plot 120 familje. Më 9...

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme
Denoncim 21:54 - 13 Janar, 2021

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme

Ditën e djeshme emisioni “Stop” publikoi një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2. Vajza e një zonje 55-vjecare, e cila humbi betejën me Covid pas...

Skandali në spitalin Covid 2/ Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë
Denoncim 21:04 - 12 Janar, 2021

Skandali në spitalin Covid 2/ Bleu 8 milionë lekë vdekjen e nënës

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza...

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet te kush spital ka ndodhur skandali
Denoncim 20:22 - 12 Janar, 2021

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet spitali ku ka ndodhur skandali

Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid2, bëjnë pazar me jetën...

Kurba nuk njeh ulje/ Konfirmohen 851 raste të reja, ja sa kanë humbur jetën sot
Denoncim 15:39 - 12 Janar, 2021

“Stop”/ Skandali në spitalet Covid, blen vdekjen e të emës me 8 milionë lekë

Emisioni “Stop” pritet të publikojë sonte në mbrëmje një rast skandaloz korrupsioni në një prej spitaleve Covid, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën...

Akuzohen për shpërdorim detyre/ SHÇBA shoqëron 5 punonjës policie në Korçë
Aktualitet 17:32 - 11 Janar, 2021

SKANDALI NË POLICI/ Ferdinand Mara dhe Krenar Gjokutaj të paaftë apo të korruptuar?

Janë dy drejtues të lartë të Policisë së Shtetit, njëri drejtor i qarkut të Korçës dhe tjetri shefi i Komisariatit, dy personazhe që kanë detyrën ligjore...

Video/ Librazhdi në prag kolere nga uji i pijshëm i ndotur!
Denoncim 17:20 - 11 Janar, 2021

Video/ Librazhdi në prag kolere nga uji i pijshëm i ndotur!

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili ngre shqetësimin me ujin e pijshëm në Librazhd. Ai shkruan se në rubineta...

Ben Blushi emisionin për tu shfajësuar për incineratorët/ Malltezi bën gati padinë
Denoncim 21:34 - 10 Janar, 2021

“Na trego që t’ka ngel i fije burrnie”/ Blushi shkel sërish ligjin me lokalin në Korçë

Blushi i Top Channel, vijon të tregojë forcën ndaj ligjit, me lokalin e tij në Korçë. ‘Pub Republika” në pronësi të Natali Blushi vijon të qendrojë...

Komisariati Kamëz s’njeh vendimin e gjykatës/ I mban armën e gjahut qytetarit për dy vite
Denoncim 23:09 - 7 Janar, 2021

Komisariati Kamëz s’njeh vendimin e gjykatës/ I mban armën e gjahut qytetarit për dy vite

Selim Çerpja ka denoncuar në “Stop”, se ka që në vitin 2017, që përmes dy vendimeve të formës së prerë dhe një urdhri ekzekutimi nga Prokurori,...

Denoncimi i Fiks Fare/ Eksperti i policisë me makinë me targa false
Denoncim 21:45 - 6 Janar, 2021

Denoncimi i Fiks Fare/ Eksperti i policisë me makinë me targa false

Pas rasteve të punonjësve të policisë në Dibër dhe Berat, që lëviznin me makina pa dokumente, Fiks Fare solli një tjetër rast të një punonjësi policie...