Connect with Us

Denoncim

Spitali i Burrelit pa mjek gjinekolog/ Gratë lindin në Lezhë ose Tiranë
Denoncim 20:52 - 26 Janar, 2021

Spitali i Burrelit pa mjek gjinekolog/ Gratë lindin në Lezhë ose Tiranë

Materniteti i Burrelit prej një muaji është pa mjek gjinekolog dhe gratë detyrohen që lindjet t’i bëjnë në Tiranë ose në Lezhë. Mjeku që ka qenë...

Jetojnë në kontenier se tërmeti iu prishi shtëpinë/ Djali i familjes: Shokët më tallin se jam i varfër e pa shtëpi!
Denoncim 23:15 - 22 Janar, 2021

Jetojnë në kontenier se tërmeti iu prishi shtëpinë/ Djali i familjes: Shokët më tallin se jam i varfër e pa shtëpi!

Në Fiks Fare mbërriti një denoncim i veçantë nga një djalë 9- vjeçar i cili ankohej se tallej nga shokët e tij të shkollës, pasi ishte...

Mblodhi 800 € për fëmijët e sëmurë/ Mashtruesi që hiqej si Florian Marku i merr paratë
Denoncim 21:37 - 22 Janar, 2021

Mblodhi 800 € për fëmijët e sëmurë/ Mashtruesi që hiqej si Florian Marku i merr paratë

Emisioni “Stop” mbrëmjen e së premtes ka trajtuar një rast mashtrimi, që i është bërë një familjeje të varfër me dy fëmijë, që vuajnë nga sëmundje...

Fiks Fare/ Kuçovë, Investohen 760 milion lekë për një shkollë të re, pa ngrohje
Denoncim 20:59 - 21 Janar, 2021

Fiks Fare/ Kuçovë, Investohen 760 milion lekë për një shkollë të re, pa ngrohje

Nxënësit marrin rezistenca me vete edhe pse shkolla e tyre është e re ‘fringo’. Shkolla 9- vjeçare ’18 Tetori’ është inaguruar në muajin shtator të vitit...

Dhunimi barbar i 92-vjeçarit në Fier/ Gjyqtarja ‘vë duart në kokë’ nga ekspertiza mjeko-ligjore
Denoncim 23:15 - 20 Janar, 2021

Dhunimi barbar i 92-vjeçarit në Fier/ Gjyqtarja ‘vë duart në kokë’ nga ekspertiza mjeko-ligjore

Emisioni “Stop” ka publikuar sot historinë e Hysen Ajasllarit, i cili është dhunuar nga djali i tij dhe ka pësuar dëmtime të shumta, në kokë, qafë...

“Më rrahu si gomari në duhan”, djali dhunon barbarisht të atin 92-vjeçar, gjykata e lë të lirë
Denoncim 21:38 - 20 Janar, 2021

“Më rrahu si gomari në duhan”, djali dhunon barbarisht të atin 92-vjeçar, gjykata e lë të lirë

Sot në emisionin “Stop” është publikuar historia e një të moshuari 92-vjeçar nga Kreshpani i Fierit. Ai u dhunua në banesë nga i biri, që sapo...

Skandal/ Pacienti me Covid vdes dhe grabitet brenda spitalit, i marrin paratë nga portofoli
Denoncim 20:56 - 19 Janar, 2021

Skandal/ Pacienti me Covid vdes dhe grabitet brenda spitalit, i marrin paratë nga portofoli

Pas sanitares Tire Alldervishi që punonte në spitalin Covid 2 e cila zhvati nga paratë vajzën e një pacienteje me koronavirus, emisioni Stop në Tv Klan...

Covid i merr jetën, në Morg i vjedhin aparaturën e oksigjenit 5 mijë euro
Denoncim 20:54 - 19 Janar, 2021

Covid i merr jetën, në Morg i vjedhin aparaturën e oksigjenit 5 mijë euro

Fiks Fare denoncoi një skandal në shëndetësi, ku një viktime nga Covid 19 i kanë vjedhur një pajisje oksigjeni me vlerë 5 mijë euro. Ferit Kasa,...

U hodh nga kati i tretë i Infektivit/ Pacienti me Covid kurohej prej një jave
Denoncim 14:23 - 19 Janar, 2021

Stop/ Skandali i ri, shkon të shërohet nga Covidi, por vdes dhe grabitet në spital

Sonte emisioni “Stop” trajton sonte një tjetër skandal në sistemin shëndetsor. Një pacient është shtruar në spital, për t’u kuruar nga covid 19, por ai ka...

Fiks Fare/ Rishfaqen bandat në Shkodër, gjobvënie tregtarëve të lagjes ‘Rus’
Denoncim 23:25 - 18 Janar, 2021

Fiks Fare/ Rishfaqen bandat në Shkodër, gjobvënie tregtarëve të lagjes ‘Rus’

Rikthehen bandat që kërcënojnë tregtarët e Shkodrës me gjobëvënie. Kësaj radhe ata që duhet të pagujnë haraçin e përmuajshëm janë tregtarët e tregut ‘Rus’ siç njihet...