Connect with Us

Denoncim

Prostituta ofron të bijën e mitur dhe shoqen e saj për 5 mijë Lekë: O pa nis, pa shpu
Denoncim 21:37 - 9 Shkurt, 2021

Prostituta ofron të bijën e mitur dhe shoqen e saj për 5 mijë Lekë: O pa nis, pa shpu

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku prostitucioni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur. Madje me zë dhe me figurë...

Denoncim 20:52 - 8 Shkurt, 2021

Fiks Fare/ Kryebashkiakja e Kurbinit ka shkelur ligjin me emërimet e mësuesve kur drejtonte ZA-në

Ish drejtoresha e Zyrës Arsimore Kurbin shkel ligjin për emërimin e mësuesve. Zhduken dokumentat! Në kohën kur drejtonte zyrën arsimore, kryetarja aktuale e Bashkisë Kurbin  ka...

Fiks Fare/ Tiranë, çatia e dëmtuar nga tërmeti rrezikon të zërë banorët e pallatit 405
Denoncim 22:22 - 5 Shkurt, 2021

Fiks Fare/ Tiranë, çatia e dëmtuar nga tërmeti rrezikon të zërë banorët e pallatit 405

Në Fiks Fare u ankuan banorët e pallatit 405 të Njësisë Nr. 8 në Tiranë, pasi ndihen të rrezikuar. Tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019,...

Denoncim 21:04 - 4 Shkurt, 2021

Pronari i përvetëson pagën e luftës punonjësit/ Tatimet: Paga rezulton e tërhequr

Enxhel Paja është një djalë jetim nga Belshi, i cili për t’u kujdesur për katër motrat dhe vëllezërit e tjerë u detyrua të lërë shkollën e...

Denoncimi në “Stop”/ Fqinja më hedh jashtëqitje në ballkon, më kërcënon fëmijët
Denoncim 23:04 - 3 Shkurt, 2021

Denoncimi në “Stop”/ Fqinja më hedh jashtëqitje në ballkon, më kërcënon fëmijët

Një fqinje është bërë problematike prej disa vitesh për familjen Halili në “Astir” të Tiranës. Refije Halili është ankuar në emisionin “Stop” se fqinja i hedh...

Denoncimi/ Shkatërrimi i Urës së Zogut u paralajmërua në 2019-ën, institucionet heshtën
Denoncim 22:29 - 3 Shkurt, 2021

Denoncimi/ Shkatërrimi i Urës së Zogut u paralajmërua në 2019-ën, institucionet heshtën

Në shkurt të vitit 2019, Fiks Fare, vëzhgoi disa ura në të gjithë Shqipërinë, ku një nder to ishte Ura e Zogut, e ndërtuar rreth 90...

Skandali i Tires/ Flet vajza e së ndjerës: Kur pashë mesazhet, sikur e humba mamanë sërish
Denoncim 21:24 - 3 Shkurt, 2021

Skandali i Tires/ Flet vajza e së ndjerës: Kur pashë mesazhet, sikur e humba mamanë sërish

Një ditë më parë emisioni Stop në Tv Klan publikoi mesazhet e pacientes që humbi jetën nga koronavirusi tek Sanatoriumi, ku i lutej dhe përgjërohej sanitares...

Fiks Fare!/ Lumi Drin gërryen tokat bujqësore, banorët: Ndërtimi i një dige na shpëton
Denoncim 22:30 - 2 Shkurt, 2021

Fiks Fare!/ Lumi Drin gërryen tokat bujqësore, banorët: Ndërtimi i një dige na shpëton

Në afërsi të qytetit të Shkodrës ndodhet fshati Bërdicë e Sipërme. Tokat bujqësore të këtij fshati janë buzë lumit Drin. Ka disa muaj që lumi Drin...

“Të hënksha m**in, më jep pak ujë”, zbulohen mesazhet përgjëruese që pacientja në prag vdekje i dërgonte Tire Alldërvishit
Denoncim 21:25 - 2 Shkurt, 2021

“Të hënksha m**in, më jep pak ujë”/ Zbulohen mesazhet përgjëruese që pacientja në prag vdekje i dërgonte Tire Alldërvishit

Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa, janë arrestuar dhe akuzuar pasi u denoncuan...

Denoncim 12:56 - 1 Shkurt, 2021

Skandali/ Ragami ndërton pa leje në mes të Korçës

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit dixhital për një skandal të ndodhur në mes të qytetit të Korçës. Sipas tij në mes të...