Connect with Us

Showbizz

Kryesore Show Biz 21:13 - 28 Korrik, 2019

“Keni vida mangut në tru”/ Alketa Vejsiu “shuplakë” të fortë komentueses

Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të komentuara në mediat online. Përveçse një show woman ajo është dhe një biznesmene, ku i duhet të jetë...

Kryesore Show Biz 16:52 - 28 Korrik, 2019

“Nuk i kam blerë klikimet”/ Reperi i famshëm krenar për suksesin e tij

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare, Gashi ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të rëndësishëm dhe të gëzuar për të. Kënga e tij...

Kryesore Show Biz 15:11 - 28 Korrik, 2019

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ 30 fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Irina Shayk është një nga modelet më seksi të pasarelave botërore. Edhe pse po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj, 33 vjeçarja nuk...

Kryesore Show Biz 13:43 - 28 Korrik, 2019

“Dështakët fokusohen tek fituesit”/ Ilda Bejleri nuk përmbahet, pozon gjysmë e zhveshur

Prej disa ditësh moderatorja Ilda Bejleri ka “rrëmbyer” të gjithë vëmendjen e shtypit rozë. Moderatorja po kalon pushimet në ishullin grek, nga ku nuk ndal së...

Kryesore Show Biz 13:26 - 28 Korrik, 2019

Marka e preferuar e “yjeve” botërorë/ Në krye të saj qëndrojnë dy vëllezërit shqiptarë

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa  ka publikuar ditën e sotme një foto ku të gjithë vëmendjen e mori bluza që kishte veshur. Bluza...

Kryesore Show Biz 12:46 - 28 Korrik, 2019

Miliarderja më e “nxehtë” në botë/ 10 fotot e Kylie Jenner që “thyen’ rrjetin

Kylie Jenner është modelja më e famshme në botë pasi ka numrin më të madh të ndjekësve në rrjetet sociale si dhe është cilësuar si miliarderja...

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Korrik, 2019

“Nuk kam ëndërruar kurrë për një dasmë”/ Jonida Vokshi zbulon detaje të reja për ditën e martesës

Aktorja Jonida Vokshi pritet që në muajin shtator të kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me aktorin Bensik Krapi. Bukuroshja ka treguar më shumë detaje rreth...

Kryesore Show Biz 11:54 - 28 Korrik, 2019

Nuk qenka futbollisti i njohur/ Zbulohet i dashuri jurist i Nevina Shtyllës

Prej kohësh, moderatorja Nevina Shtylla është përfolur për një lidhje me futbollistin Eros Grezda, por mesa duket ky është vetëm një thashethem. Sipas Panorama Plus, moderatorja...

Kryesore Show Biz 11:30 - 28 Korrik, 2019

“Pothuajse gati”/ Afërdita Dreshaj shfaqet “përvëluese” në foton e fundit

Afërdita Dreshaj është një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar. Këngëtarja po shijon pushimet dhe çdo ditë ndan me fansat foto...

Kryesore Show Biz 11:01 - 28 Korrik, 2019

Morena Taraku “çmend” ndjekësit/ Pozon krah këngëtarit më të famshëm latin

Teksa po shijon suksesin e këngës më të fundit “Swag”, këngëtarja e njohur Morena Taraku i ka surprizuar sërish fansat. Këtë fundjavë, Morena ka publikuar një...