Connect with Us

Showbizz

Kryesore Show Biz 21:08 - 30 Korrik, 2019

“Ndoshta dal lakuriq”/ Fjolla Morina nuk pendohet për performancën në Skënderaj

Disa ditë më parë këngëtarja Fjolla Morina u bë qendra e vëmendjes e të gjitha mediave për shkak të performacës dhe veshjes së saj në një...

Kryesore Show Biz 20:42 - 30 Korrik, 2019

Era Istrefi me të dashurin në pushime luksoze/ Tregon “hallin” e madh që e ka zënë

Pak kohë më parë këngëtarja shqiptare Era Istrefi u përfol për një lidhje dashurie me muzikantin britanik Julian Perreta. Së fundi dyshja ka dalë hapur pasi...

Kultura 16:18 - 30 Korrik, 2019

“Duhet fshirë në gjenezë nga tullat”/ Kastro Zizo reagon ashpër për shembjen e Teatrit

Këngëtari i njohur Kastro Zizo ka folur rreth çështjes për shembjen e Teatrit Kombëtar. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale e ka krahasuar teatrin me një...

Life Style 15:53 - 30 Korrik, 2019

Dashuria, ndjenjat dhe jeta/ 10 këshillat e vlefshme të modeles së famshme italiane

Marta Marzotto është një nga stilistet dhe modelet më të famshme italiane. Gjatë një interviste për revistën e njohur “Sette”, ajo ka dhënë 10 këshilla që...

Kryesore Show Biz 15:22 - 30 Korrik, 2019

“Nuk e prisja një gjë të tillë”/ Modelja e famshme “dëbohet” nga eventi për shkak të ngjyrës

Modelja e famshme Naomi Campbell është një nga modelet e para me ngjyrë që ka pushtuar të gjithë pasarelat botërore si dhe kopertinat e revistave më...

Kryesore Show Biz 15:03 - 30 Korrik, 2019

Nga Monte Carlo në Nice/ Luana Vjollca pushon në një tjetër destinacion luksoz

Moderatorja Luana Vjollca ka nisur pushimet pas një sezoni të ngjeshur me projekte muzikore. Ditën e djeshme ajo publikoi disa foto ku zbuloi destiancionin luksoz ku...

Showbizz 14:09 - 30 Korrik, 2019

Dasma luksoze në Las Vegas/ Çifti i njohur shpenzon “një mal me para”

Pas dy muajsh lidhje çifti i njohur i  Youtube Jake Paul dhe Tana Mongeau janë martuar. Ata janë martuar në Las Vegas dhe raportohet se dasma...

Kryesore Show Biz 13:49 - 30 Korrik, 2019

“Më riktheve lirinë”/ Zbulohet dhurata luksoze që bashkëshorti i ka bërë Jennifer Lopez

50 vjetori i Jennifer Lopez ishte kryefjala e çdo media online. Këngëtarja festoi mes miqsh dhe familjarëve deri në orët e para të mëngjesit. Së fundi...

Kryesore Show Biz 12:17 - 30 Korrik, 2019

“Do të ndezë zjarr në gjithë Shqipërinë”/ Renato Mekolli zbulon detaje të reja nga sezoni i ri i Hell’s Kitchen

Shefi i famshëm i kuzhinës, Renato Mekolli ka dhënë lajmin se së shpejti do të startojë me emisionin “Hells Kitchen 2.” Sezoni i parë ishte shumë...

Kryesore Show Biz 12:12 - 30 Korrik, 2019

“A je lesbike?”/ Moderatorja i tregon vendin ndjekësit

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret e reja më të komentuara të ekranit. Pas sherrit virtual me blogerin Olti Curri, duket se debate të tilla nuk...