Connect with Us

Showbizz

Kryesore Show Biz 22:27 - 31 Korrik, 2019

Mama për herë të parë/ Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël

Moderatorja shumë e dashur për publikun Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Ata po përjetojnë...

Kryesore Show Biz 21:56 - 31 Korrik, 2019

Zbulohet këngëtarja që do të luajë krah Ermal Mamaqit në filmin e ri/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Pas suksesit të padiskututeshëm me komedinë “2 Gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi paralajmëroi se do të sillte një tjetër film për publikun shqiptar. Në filmin e parë...

Kryesore Show Biz 21:29 - 31 Korrik, 2019

Ledri Vula mban “fjalim” në parlament/ Ka një paralajmërim për të gjithë fansat e tij

Me datë 3 gusht do të mbahet festivali i njohur në Kosovë, “Sunny Hills.” Të shumtë do të jenë këngëtarët që do të marrin pjesë si...

Kryesore Show Biz 21:06 - 31 Korrik, 2019

Klea Huta surprizon fansat/ Bën ndryshimin e papritur në pamje

Moderatoren dhe këngëtaren Klea Huta jemi mësuar gjithnjë ta shohim me flokët e gjatë e të zinj. Sot ajo i ka befasuar të gjithë duke treguar...

Kryesore Show Biz 16:20 - 31 Korrik, 2019

Luksi i shfrenuar i Luana Vjollcës/ Moderatorja udhëton me helikopter privat në Francë

Moderatorja Luana Vjollca prej ditësh po eksploron rivierën e Francës. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto duke treguar se po i shijon pushimet duke...

Kryesore Show Biz 15:49 - 31 Korrik, 2019

Bjondina e “zjarrtë” e Parmës/ Tifozja “djeg” rrjetin me fotot e fundit

Modelja e njohur italiane Benedetta Mazza është bërë e njohur për shkak se është një nga tifozet më të zjarrta të Parmës. Gjatë një interviste bukuroshja...

Showbizz 15:26 - 31 Korrik, 2019

Nuk e paskemi ditur më parë/ Ja talentet e fshehta të Vipa-ve

Këta emra të njohur kanë disa aftësi shtesë, përtej atyre që i njohin të gjithë. 1. Eminem është një artist në shumë mënyra 2. Harry Potter mund...

Kryesore Show Biz 15:00 - 31 Korrik, 2019

Foto/ Zbulohen vip-at që do të marrin pjesë në “Dance With Me”

“Dance with me” është një nga programet më të ndjekura të ekraneve shqiptare, që së shpejti pritet të startojë me edicionin e gjashtë të tij. Pak...

Kryesore Show Biz 14:33 - 31 Korrik, 2019

“Soprano e La scala”/ Plas keq mes Fjollës dhe Olti Currit

Mbrëmjen e kaluar Fjolla Morina publikoi klipin e saj më të ri “Nace, Nace.” Një klip që përmbante skena të nxehta në natyrë. Blogeri Olti Curri...

Showbizz 13:06 - 31 Korrik, 2019

Meshkujt “çmenden” pas saj/ 30 fotot e Emily Ratajkowskit që “shfrenojnë” imagjinatën

Emily Ratajkowski mund të quhet pa frikë “modelja e trendeve”. 27 vjeçarja amerikane numëron mbi 23 milion ndjekës në Instagram nga ku nuk nguron të publikojë...