Connect with Us

Showbizz

Kryesore Show Biz 12:04 - 22 Shtator, 2019

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale. Pas një heshtjeje tepër...

Showbizz 23:27 - 30 Gusht, 2019

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri. Të...

Kryesore Show Biz 22:05 - 1 Gusht, 2019

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur. Ajo...

lady gaga perlotet
Kryesore Show Biz 21:05 - 1 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi? Ish-gruaja e partnerit të ri të Lady Gaga-s “thumbon” me një mesazh indirekt këngëtares

Prej disa muajsh portalet u “mbushën” me lajmet se këngëtarja e njohur Lady Gaga ishte në një lidhje me aktorin Bradley Cooper. Por së fundmi ajo...

Kryesore Show Biz 15:53 - 1 Gusht, 2019

“Ka ardhur momenti të mbyll këtë kapitull”/ Moderatori i njohur shqiptar largohet nga emisioni i mëngjesit

Pas 3 sezonesh të suksesshëm, moderatori i njohur i emisionit “Mirëmëngjes Shqipëri”, Arbër Çepani, ka lajmëruar së fundmi përmes një statusi të gjatë në profilin e...

Kryesore Show Biz 15:40 - 1 Gusht, 2019

“Fati im i keq nuk ka fund”/ Keisi largohet nga Shqipëria, por i ndodh e papritura

Pas daljes së Stresit nga burgu është përfolur shumë për ndarjen e Keisit me Stresin. Akoma nuk është konfirmuar asgjë nga çifti edhe pse postimet e...

Kryesore Show Biz 15:30 - 1 Gusht, 2019

“Unë jam e lirë”/ Dua Lipa bën krenarë të gjithë shqiptarët, marka ndërkombëtare “flet” shqip

Një ditë para se të startojë festivali “Sunny Hill” i organizuar nga ajo dhe babai i saj, Dua Lipa ka zbuluar se tashmë është imazhi i...

Kryesore Show Biz 14:45 - 1 Gusht, 2019

Nënë për herë të dytë/ Ish-deputetja e njohur shqiptare bëhet me vajzë

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha është bërë sot nënë për herë të dytë. Klajda ka sjellë në një vajzë e lajmin e bëri të ditur Nora...

Kryesore Show Biz 14:25 - 1 Gusht, 2019

Modelja argjentinase “tërbon” rrjetin/ Fotot me bikini tregojnë linjat e saj seksi

Modelja argjentinase Agustina Gandolfo, u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, të cilat janë shumë provokuese dhe seksi. “Po mendoj...

Kryesore Show Biz 13:53 - 1 Gusht, 2019

Format e saj po “çmendin” rrjetin/ 30 fotot “shpërthyese” të Wanda Nara

Bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit të skuadrës së Interit Mauro Icardi,  Wanda Nara njihet tashmë si një nga femrat që ka më shumë influencë në botën...