Connect with Us

Stories By "Sporti CNA"

Uncategorized 10:21 - 8 Maj, 2019

Humbja 4-0 ka lënë pasoja të rënda te Barcelona / Messin e harrojnë në stadium (video)

Liverpooli shkruajti historinë mbrëmë duke bërë realitet një nga përmbysjet më të mëdha në historinë e Champions League. Barcelona kishte fituar 3-0 në ndeshjen e parë,...

Uncategorized 22:44 - 23 Prill, 2019

Leipzig siguron finalen e Kupës / Hamburgu nuk bën dot asgjë

Leipzig ka siguruar një vend në finalen e Kupës së Gjermanisë pas fitores 3-1 të marrë në gjysmëfinalen e luajtur në fushën e Hamburg-ut, që aktualisht...

11:15 - 1 Prill, 2019

“Ishe fantastik, ke të ardhme”/ Kampioni i botës i thurr lavde pilotit të Ferrarit

Charles Leclerc nuk arriti të ruante kryesimin e garës në çmimin e madh të Formula 1 në Bahrein, pasi piloti i talentuar i Ferrarit pati një...

Uncategorized 19:47 - 10 Mars, 2019

Marcelo shpërthen në stërvitje / “Më thithni…”, Ramos kundër tij

Ribashkimi i Marcelos me skuadrën shkaktoi një incident te Real Madrid, në seancën e fundit stërvitore, para transfertës ndaj Valladolid. Braziliani që vlen shumë pak për...

Uncategorized 18:38 - 25 Janar, 2019

Skënderbeu-Partizani/ Mesfushori largohet nga stadiumi me ambulancë

Po luhet në stadiumin e Korçës, supersfida mes Skënderbeut dhe Partizanit e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Superiore. Një përballje titanësh mes 2 skuadrave...

Uncategorized 15:59 - 16 Janar, 2019

Dhunoi fizikisht të dashurën/ Arrestohet ylli i Premier League

Manchester United fitoi 1-0 në përballjen me Tottenham tre ditë më parë, ndërsa sot u zbulua se Sergi Aurier nuk ka qenë i pranishëm me skuadrën...

Uncategorized 19:45 - 14 Janar, 2019

Ferrari gjen pasuesin e Schumacher/ Ai quhet Mick dhe është…

Pas Michael Schumacher, Ferrari do të drejtohet nga një tjetër pilot i familjes gjermane. Bëhet fjalë për Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës...

Uncategorized 16:06 - 14 Janar, 2019

Cana dhe Shaqiri bëhen bashkë/ Ja çfarë do të ndodhë më 17 shkurt

Lorik Cana është mjaft aktiv, pasi i “vari këpucët në gozhdë”. Ish-kapiteni ynë kuqezi, rekordmeni i ndeshjeve me kombëtaren e Shqipërisë, po jeton në Tiranë, me...

Aktualitet 20:50 - 10 Janar, 2019

Për Ronaldon nuk kanë fund telashet/ Ish e dashura: Ai është psikopat!

Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të...

Uncategorized 23:15 - 3 Janar, 2019

Spektakël në Angli/ Manchester City mposht Liverpoolin dhe i afrohet kreut

Mancester City fitoi supersfidën e javës së 21-të në Premier League, duke mposhtur me shifrat 2-1 Liverpoolin, e duke i shkaktuar kështu humbjen e parë sezonale...