Connect with Us

Stories By "E. R."

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit
Showbizz 10:00 - 11 Korrik, 2020

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit

Melissa Riso është një nga modelet më seksi të rrjeteve sociale. Shpesh herë ajo provokon me fotot e saj me bikini. Linjat perfekte dhe pozat e...

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës
Showbizz 09:30 - 11 Korrik, 2020

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Pas largimit të modeles dhe velinës seksi Kejvina Kthella nga emisioni “Xing me Ermalin”, një tjetër vajzë bukuroshe do ta zëvendësonte atë në mënyrën më të...

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit
Showbizz 10:00 - 10 Korrik, 2020

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht...

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve
Showbizz 09:30 - 10 Korrik, 2020

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar...

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”
Showbizz 10:00 - 9 Korrik, 2020

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë...

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli
Showbizz 09:30 - 9 Korrik, 2020

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në...

Trup fantastik dhe poza shumë provokuese/ Fotot më bombastike të Oriola Marashit
Showbizz 10:30 - 8 Korrik, 2020

Trup fantastik dhe poza shumë provokuese/ Fotot më bombastike të Oriola Marashit

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Oriola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston shumë foto provokuese nga projektet...

Një “bombë” e vërtetë si Kejvina Kthella/ Fotot më fantastike të modeles që po çmend shqiptarët
Showbizz 10:00 - 8 Korrik, 2020

Një “bombë” e vërtetë si Kejvina Kthella/ Fotot më fantastike të modeles që po çmend shqiptarët

Modelja Kejvina Kthella di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Përveç jetës private, ajo është mjaft e komentuar edhe për pamjen e saj dhe...

Modelja më e zjarrtë e momentit/ Trejsi Sejdini i vë "flakën" rrjetit me fotot e fundit
Showbizz 09:30 - 8 Korrik, 2020

Modelja më e zjarrtë e momentit/ Trejsi Sejdini i vë “flakën” rrjetit me fotot e fundit

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Elbasani prej shumë kohësh ndodhet në SHBA, ku dhe po korr shumë sukses në fushën...

Juristja më seksi shqiptare/ Njihuni me modelen më s*ksi të momentit
Showbizz 10:00 - 7 Korrik, 2020

Juristja më seksi shqiptare/ Njihuni me modelen më “të nxehtë” të momentit

Ajo është një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit në rrjetet sociale. Redona Koçi është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri”...