Connect with Us

Stories By "mcn"

dashuri droge
Life Style 00:42 - 2 Prill, 2019

Rrëfimi/Me shtatë persona në shtatë ditë, vajza pranon se është lodhur

Pas daljes nga martesa shtatëvjeçare, kishte vetëm një gjë në mendjen e Nadia Bokodit – seksi. Duke pranuar se 12 muajt e fundit të marrëdhënies së...

basha thur poezi
Aktualitet 12:37 - 31 Mars, 2019

Zbulohen kandidatët e Bashës për Durrësin/ Largimi Dakos, shton kandidatët e opozitës

Durrësi pritet të jetë beteja e opozitës për të treguar se zgjedhjet e vitit 2017 i janë vjedhur nga banditë lidhur me politikën dhe blerja e...

Aktualitet 17:33 - 30 Mars, 2019

Dako drejt tërheqjes/ Zbulohen kandidatët e PS në Durrës

Mos konfirmimi publik në takimin e djeshëm në Bashkinë e Durrësit për kandidaturën e Vangjush Dakos, në lokalet e qershorit, nga kryemnistri Rama, ka çuar në...

Life Style 01:06 - 28 Mars, 2019

Rrëfimi/Kam shkuar me 100 meshkuj të martuar

Kam bërë seks me 100 meshkuj të martuar, fajin e kanë gratë e tyre. I kam shpëtuar nga divorcet Një grua në Britaninë e Madhe ka...

Aktualitet 00:23 - 28 Mars, 2019

E pabesueshme/ Lulzim Bashës i ndodh çudia!

Vetëm Lulit mund t’i ndodhin këto çudi, dhe kuptohet vetëm në Shqipëri kalojnë kaq shpejt sikur ska ndodh asgjë, megjithëse Bashës i ndodhi sërish çudia. Lulit...

Aktualitet 00:49 - 27 Mars, 2019

“Po ti a je hajdut xhepash?”, sherri Salianji-Vangjeli

“Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18 vite në...

Aktualitet 00:46 - 27 Mars, 2019

Sherri/Salianji: E di si të fluturoj apo jo? Lorenc Vangjeli: O trimi…

Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji ka patuar dhe një tjetër moment të tensionuar gjatë emisionit Opinion. Në debat e sipër, Salianji i ka...

salianji per kallzim te rreme
Aktualitet 23:56 - 26 Mars, 2019

Artan Hoxha: Ervin Salianji është mashtrues

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka akuzuar si mashtues ish-deputetin e PD, Ervin Salianji. Në emisionin Opinion të Blendi Fevziut në TV Klan, ka filluar një debat...

Aktualitet 23:41 - 26 Mars, 2019

Vangjeli kap “mat” Salianjin/ Edhe ti ke një vëlla të dënuar me emër të ndryshuar

Gazetari Lorenc Vangjeli është përplasur me ish-deputetin e PD Ervin Salianji në emisionin Opinion ku diskutohen përgjimet e reja të audio-përgjimit Babale. Salianji ka akuzuar ish-ministrin...

Aktualitet 23:32 - 26 Mars, 2019

Presidenti me kapital të ri politik pas raportit të Prokurorit Mueller

Presidenti Donald Trump dhe aleatët e tij politikë nuk e fshehën gëzimin dje pasi raporti i Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller nuk zbuloi prova për bashkëpunim...