Connect with Us

Kronika

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Kronika 13:50 - 4 Dhjetor, 2021

Dhunon ish bashkëshorten/ Vihet në pranga 56 vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar shtetasin Sh. R, 56 vjeç pasi ka dhunuar ish bashkëshorten e tij. 50 vjeçarja, E.XH ka qenë e pajisur me urdhrin...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,
Kronika 12:12 - 4 Dhjetor, 2021

“Perimetri” bën “kërdinë” në Korçë/ Prangosen katër persona, në kërkim një tjetër

Policia e Korçës bën të ditur se në kuadër të operacionit “Perimetri”, është goditur një grup i strukturuar kriminal, që ushtronte aktivitetin e kundërligjshëm në fushën...

Infektohen tre policë në Elbasan/ Dërgohet me urgjencë drejt Tiranës efektivi i Shqiponjave
Kronika 11:54 - 4 Dhjetor, 2021

I dënuar me 4 vite burg në Itali për plagosje/ Vihet në pranga 30 vjeçari

Policia e Elbasanit në bashkëpunimit me policinë kufitare të Rinasit kanë vënë në pranga një 30-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim. Sipas njoftimit të policisë,...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,
Kronika 11:15 - 4 Dhjetor, 2021

4000 euro për të favorizuar marrjen e gradës/ GJKKO vendos për “fatin” e pedagogut dhe policit

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg”, për pedagogun e Akademisë së Sigurisë, Qetësor Gurra...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Kronika 09:54 - 4 Dhjetor, 2021

Kontrolle të befasishme nga policia në Durrës/ Kapet në flagrancë 28 vjeçari

Policia e Durrësit ka kryer kontrolle të befasishme për kapjen e personave të shpallur në lërkim dhe atyre që shpërndajnë lënë narkotike apo qarkullojnë me armë...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,
Kronika 09:35 - 4 Dhjetor, 2021

Detajet e grabitjes së noterit në Sarandë/ Si ndodhi ngjarja dhe si u identifikuan autorët

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e mëngjesit të 20 tetorit, ku persona të maskuar e armatosur grabiten noterin e njohur...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Kronika 21:14 - 3 Dhjetor, 2021

Aksident në Berat/ Shoferi përplas tre makina të parkuara, dy persona të lënduar

Një aksident ka ndodhur në Berat ku shtetasi A.T., 32 vjeç duke drejtuar automjetin tip “Benz”, është përplasur me një mjet tjetër dhe është larguar nga...

cna, lajme, kronike
Kronika 18:16 - 3 Dhjetor, 2021

Shpërdorim detyre dhe mashtrim/ SHÇBA vë në pranga komisarin e “Fast Albania”

SHÇBA ka vënë në pranga Komisarin me iniciale F.A., me detyrë Shef i Zyrës së Kërkimit “Fast Albania”, pranë Drejtorisë Operacionale në DPPSH. Ekzekutimi i vendimit...

Kronika 16:53 - 3 Dhjetor, 2021

SPAK mbyll hetimet/ Kërkon 10 vite burg për “kokën” e grupit të Shijakut

SPAK ka mbyllur hetimet për dosjen 339, në kuadër të operacionit ”VolVo 4” duke kërkuar 10 vite burg për kreun e grupit kriminal të Avdylajve, Astrit...

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Kronika 15:46 - 3 Dhjetor, 2021

Makina përplas këmbësorët/ E moshuara dhe një fëmijë përfundojnë në spital

Një aksident i rëndë ka ndidhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Policia bën me dije se automjeti me drejtues shtetasin A. Sh., 51 vjeç,...