MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

22:03 Kronika

Vritet me thikë një person në Maliq

Një krim ka tronditur mbrëmjen e sotme fshatin Rrëmbec në Maliq të Korçës. Mësohet se një person ka marrë disa goditje me thikë dhe ka ndërruar jetë në s...

Lajmet e fundit nga

22:03 Kronika

Vritet me thikë një person në Maliq

Një krim ka tronditur mbrëmjen e sotme fshatin Rrëmbec në Maliq të Korçës. Mësohet se një person ka marrë disa goditje me thikë dhe ka ndërruar jetë në s...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

07:07 - 14 Maj 2022

Spostohet autobusi per ekspertize

Të tjera nga kanali ynë

Spostohet autobusi per ekspertize

Pamje nga aksidenti ne aksin Shkoder-Lezhe

Brenda autobusit te linjes se Unazes

Kuvendi i PD/ Topalli mesazh demokratëve: Unë nuk harroj

Nga procesi i zgjedhjeve në Maliq