LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bibilushi fillon shet libra te dera e "Top Channel"

4 Maj 2022, 16:55, Satire Politike CNA
Bibilushi fillon shet libra te dera e "Top Channel"

Bibilushi ka filluar shet libra te dera e "Top Channel". Që në mëngjes hap një tezgë aty dhe pret kur vijnë gazetarët, kameramanët, moderatorët dhe aktorët. Mbiu te televizioni, se lexoi kur e dëbuan nga "Topi", aq qe gëzuar Kol Balla sa në vend t’i thoshte, shporru, shkroi, Arben, tani shko shit libra! Pirdhu dmth.

Bibilushi u nxeh dhe sa hap e mbyll sytë bëri plan hakmarrjeje.Vërtet do shes libra, por nuk do rri me aq. E mendja e tij diabolike gjeti mënyrën t’ja zhyste Kolit.

-Hajde libra, libra,- filloi bërtitjen.

Por nuk i afrohej kush. E patën drejtor ca vite dhe ua nxorri qumështin e nënës nga hunda. Ca balerina të emisionit “E diell” ndaluan. Po shihnin kapicën e librave.

-Po marr këtë me Otellon,- tha njëra.

Arbeni ia mbështolli, mori lekët dhe i zgjati një cd.

-E ke falas,- i tha.

-Film?- e pyeti ajo.

-Film me Oscarin brenda,- qeshi.

Pas kësaj, u afruan nja katër të tjerë.Të gjithëve Bibi, veç librit u jepte dhe nga një CD.

Nuk kaluan ca minuta kur nga televizioni doli si furtunë vetë Koli. Me një cd në dorë. Nuk përmbahej nga klithmat:

-Masturbimin tim u shite këtyre ti, mor delenxhi?!

-Uau, e paskam ngatërruar me një film të ri. Më fal,-u tall Arben Dardha.

Koli vrapoi brenda, e pas ca minutash doli andej me një cd në dorë e me një ekran të ndezur.

-Shihe veten tënde!-i bertiti Bibilushit dhe futi cd-në.

Pamjet e para shfaqej Arben Dardha para oxhakut te vila e tij. Zjarri bubulak. Më pas po të zhvishej.Vuri një tufë me kartmonedha me euro para kameras dhe nisi të masturbohej. Dëgjohej:

-Oh,ah,eh,para,para! Sa ju dua,o para,para!

U skuq, u tërbua. Turma qeshte me të madhe.

-E shihni,-tha Koli.

-Njerëzit normalë masturbohen me porno, me femra te zhveshura. Ky Bibilushi e punon bilbilin e vet vetëm me euro, rrallë dhe me lekë. Ja,prova që nuk ndalet para asnjë ngasje për përvetësim. Kush e di sa masturbime ka me inceniratorë?!

Arben Dardha mblodhi librat e iku me vrap. Harroi tezgën hapur./CNA.al

Bibilushi e kthen vilën në hotel

Bibilushi mëson fshatarët si të marrin certifikata online

Bibilushi ‘dashuron’ numrin dy!

Bibilushi ka vendosur të mbjellë drogë

Bibilushi trondit Dardhën

Bibilushi i shkruan letër Ramës

Bibilushi hap zyrë juridike në Dardhë

Bibilushi kërkon të mësojë studentët e gazetarisë si të shpifin

Bibilushi bëhet fotograf

Bibilushi kërkon të bëhet prefekt i Korçës

Bibilushit iu ngrit mendja për President

Bibilushi i Dardhës hyn në fjalorin e Gjuhës Shqipe

Bilbilushi shpall kandidaturën për President

Bibilushi thërret policinë në Dardhë

Bibilushi fut veten e tij në Kodin Rrugor të Republikës

Bibilushi do xhirojë filmin “Beni vjedh vetë”

Bibilushi do krijojë partinë “Fletorja”

Bibilushi e kishte ëndërr dikur të bëhej berber!

Bibilushi, si veteran lufte

Bibilushi çon në shtëpi një portret të Sali Berishës

Bibilushi kërkon gjysmën e pasurisë së Blendi Fevziut

Arben Bibilushi nuk ka votuar as partinë e tij “Fletushka”/ Si ja shiti pensionistit Jenisheri

ARBEN BIBILUSHI JEP LEKSIONE PËR MBJELLJE GRURI

Arben Bibilushi kumtesë në Kongresin e Partisë/ Si fitojmë ne plehrat

Lajmet e fundit nga