LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Inceneratorët blenë mediat/ Konfirmohen pazaret e njerëzve të aferës së plehrave të denoncuar nga CNA.al

14 Shkurt 2022, 13:27, Aktualitet CNA

Për çfarë bën reklamë një kompani inceneratorësh, çfarë duhet të reklamojë?

Kjo ka qenë pyetja që deputetja Jorida Tabaku i ka drejtuar administratores së inceneratorit të Tiranës, por që ka ngritur në këmbë socialistët e Komisionit Hetimor Parlamentar.

Administratorja Kodra, ka pranuar pazaret e njerëzve të inceneratorëve me mediat dhe gazetarë të caktuar.

?Sa u përket reklamave çdo subjekt privat ka të drejtë të bëjë reklamë në media të ndryshme. Kemi marrëvëeshje bashkëpunimi me universitete të ndryshme të Tiranës?, ka thënë Kodra.

Ka qenë CNA.al, e cila më herët ka denoncuar me dokumenta, pagesat deri në miliona euro, të inceneratorëve për gazetarë, televizione apo portale, të justifikuara këto si reklama./CNA.al

Rama mbron aferën e shekullit/ Justifikon një mal me para, për një mal me plehra

Si nisi koncesioni i inceneratorëve, emrat e përfshirë dhe blerja e mediave/ Fundo zbërthen aferën korruptive  

Rama mbron aferën e shekullit/ Justifikon një mal me para, për një mal me plehra

Lajmet e fundit nga